Kolorit STANDART LH

Kolorit STANDART LH Фото № 1

Kolorit STANDART LH

Калькулятор витрат

 

* витрати продукту розраховується на один шар та залежить від типу вкриваємо поверхні

Інноваційна ультралегка фінішна акрилатна шпаклівка

Призначена для суцільного або часткового вирівнювання гіпсових та деревостружкових плит, гладких бетонних та шпакльованих поверхонь. Ідеально підходить для фінішного шпаклювання при вирівнюванні поверхні під фарбування. Може застосовуватись також для заповнення невеликих нерівностей, заглиблень та щілин, а також для обробки склохолста, шпаклювання стін та стель в сухих приміщеннях.

Рекомендується для фінішного шпаклювання під фарбування у вітальнях, спальнях, дитячих кімнатах, кухнях та інших житлових приміщеннях, а також у дитячих садках, навчальних закладах, готельних, офісних та складських приміщеннях, магазинах, тощо.

 • Склад

  Водна дисперсія акрилатного сополімеру, мінеральні наповнювачі, пігменти та функціональні добавки. В складі використовується сировина виробництва ЄС та Швейцарії.

  Витрата на 1 шар

  Від 0,3 кг/м². При нанесенні товщиною 1 мм - витрата 1,1 кг/м². Наноситься в один або кілька шарів товщиною до 2 мм. Рекомендована товщина кожного шару 1 мм.

  Сухий залишок

  Близько 65 %.

  Густина

  Близько 1,05 кг/л. м²

  Колір

  База КТА – білий. Колерується за каталогом «Kolorit Base Light». Шпаклівку необхідно перемішати перед колеруванням. Для запобігання різниці у відтінках використовуйте шпаклівку однієї партії. Шпаклівку також можна використовувати в неколерованому вигляді. Увага: можливість колерування передбачена насамперед з метою зниження витрат фарби та покращення декоративного вигляду фінішного покриття. Повторне відтворення кольору не гарантується. Не требует шлифовки при соблюдении рекомендаций по нанесению.

  Усадка та розтріскування

  Мінімальне.

  Розбавлювач

  Вода.

  Спосіб нанесення

  Наносити металевим шпателем.

  Час висихання при температурі +23ºС і відносній вологості 50%

  Становить 5 годин. Повне висихання не раніше, ніж через 24 години. Час висихання збільшується по мірі зниження температури і підвищення відносної вологості повітря.

  Термостійкість

  Готове покриття витримує вплив температур від -40ºС до +80ºС.

  Зберігання

  Не допускати заморожування! Шпаклівку зберігають за температури +5ºС…+30ºС в герметично закритій упаковці виробника. Термін зберігання – 18 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці.

  Тара

  1,0 кг; 5,0 кг, 10,0 кг

 • Умови при нанесенні

  Поверхня повинна бути сухою і міцною. Температура повітря, матеріалу і поверхні повинна бути у межах від +5ºС до +28ºС; відносна вологість повітря не більше 80%. При нанесенні уникати протягів.

  Попередня підготовка

  Оброблювана поверхня повинна бути міцною і сухою. Ретельно видалити покриття, що відшаровуються, очистити від пилу, бруду, висолів, масляних плям та інших речовин, що знижують адгезію. Для захисту поверхні від плісняви та грибків рекомендується обробляти поверхню засобом KOLORIT BIOSTOP. Крейдяну побілку і вапняну фарбу видалити, після чого промити поверхню водою.Зміцни типоверхню засобом KOLORIT STANDART G або KOLORIT SILANIT відповідно до інструкції по застосуванню.

  Виконання робіт

  Фінішну шпаклівку ретельно перемішати перед застосуванням і періодично помішувати під час застосування. Розводити не рекомендується. Фінішну шпаклівку наносять металевим шпателем в один або декілька шарів до 2 мм, рівномірно розподіляючи її по всій поверхні. Товщина кожного шару не повинна перевищувати 1 мм. Подальшу обробку поверхні проводять після повного висихання фінішної шпаклівки. При необхідності зашпакльовану поверхню обробляють шліфувальним папером до необхідного рівня гладкості. Не потребує шліфування при дотриманні рекомендацій по нанесенню та високій майстерності маляра.

  Очищення інструментів

  Після застосування інструмент промити водою або миючим засобом.

  Догляд

  Готове покриття рекомендується очищати нейтральним миючим розчином за допомогою м’якої тканини або губки не раніше, ніж через місяць після фарбування. Зі свіжопофарбованою поверхнею слід поводитися обережно протягом декількох тижнів, оскільки за нормальних умов покриття досягає своєї остаточної твердості тільки через місяць. У випадку, якщо необхідно очищати поверхню раніше цього терміну, рекомендується легке очищення м’якою вологою тканиною, уникаючи натирання.

  Охорона праці

  Фінішна шпаклівка не містить легколетких органічних розчинників, є нетоксичною і пожежобезпечною. Тим не менше, роботу слід виконувати обережно і ретельно, уникаючи зайвого, непотрібного контакту з матеріалом. На фінішну шпаклівку є заключення державної санітарно-епідеміологічної експертизи.

  Охорона довкілля

  Не виливати в каналізацію, водойму або на ґрунт. Рідкі залишки передати до місця збору відходів. Порожню тару та сухі залишки можна утилізувати як будівельне сміття.

 • Фінішна шпаклівка є нетоксичною і пожежобезпечною, не містить легколетких органічних розчинників, важких металів, фенолів, алкілфенолетоксилату і аміаку.
 • НАПИСАТИ ВІДГУК “Kolorit STANDART LH”

  Your email address will not be published. Required fields are marked *