Kolorit STANDART Н Фото № 1

Kolorit STANDART Н

certificate image

Калькулятор витрат

 

* витрати продукту розраховується на один шар та залежить від типу вкриваємо поверхні

Матова фарба на акрилатній основі для внутрішніх робіт з підвищеною криючою здатністю.

Призначена для фарбування оштукатурених, бетонних, цегляних та інших мінеральних поверхонь, а також гіпсокартонних, деревноволокнистих, деревностружкових плит і поверхонь, раніше пофарбованих водно-дисперсійною фарбою.

Рекомендується для стель та стін всередині приміщень, а також для первинного та ремонтного фарбування нежитлових, промислових та складських приміщень.

 • Склад

  Водна дисперсія акрилатного сополімеру з мінеральними наповнювачами, пігментами і функціональними добавками. В складі використовується сировина виробництва ЄС та Швейцарії.

  Витрата на 1 шар

  До 10 м²/ л. На витрату впливають стан поверхні, що підлягає фарбуванню, а також метод нанесення і умови під час фарбування.

  Сухий залишок

  прибл. 55 %

  Густина

  прибл. 1,5 кг/л

  Розріджувач

  Вода.

  Спосіб нанесення

  Наносити валиком, пензлем або розпиленням. При розпиленні під високим тиском застосовувати сопло 0,018" - 0,023

  Час висихання при +23 ºС і відносній вологості 50%

  Від пилу – 30 хвилин. Наступний шар можна наносити через 1-2 години. Час висихання збільшується зі зниженням температури і підвищенням відносної вологості повітря. Максимальна міцність покриттям досягається через 28 днів.

  Клас за ступенем блиску

  Матовий (ДСТУ EN 13300:2012).

  Колір

  База А - біла, колерується тільки у світлі і пастельні кольори за каталогами «Tikkurila Symphony», «Monicolor Nova», «NCS», «RAL» та ін. Можливі відхилення від кольорів еталону. Перед застосуванням рекомендується перевіряти точність кольору.

  Зносостійкість

  3 клас стійкості до мокрого стирання (ДСТУ EN 13300:2012).

  Термостійкість

  Готове покриття витримує дію температур від -40ºС до +80ºС.

  Зберігання

  Не допускати заморожування фарби! Фарбу зберігати і транспортувати при температурі +5ºС ...+30ºС в герметично закритій упаковці виробника. Термін зберігання – 24 місяці від дати виготовлення, вказаної на упаковці.

  Тара

  0,9 л; 2,7 л; 4,5 л; 9,0 л; 18,0 л.

 • Умови під час фарбування

  Поверхня, що підлягає фарбуванню, має бути сухою і міцною. Температура повітря, фарби і поверхні повинна бути в межах від +5°С до +28°С. Відносна вологість повітря не більше 80%. Вологість оброблюваної поверхні не вище 4%. Уникати протягів.

  Попередня підготовка

  Нефарбована поверхня:
  Ретельно видалити всі покриття, що відшаровуються, очистити від бруду, пилу, жирових плям. У разі потреби вирівняти поверхню акриловою шпаклівкою KOLORIT STANDART LF або KOLORIT STANDART LH. Після висихання відшліфувати, пил від шліфування видалити. Для захисту від плісняви і грибів рекомендується обробити поверхню засобом KOLORIT BIOSTOP. Зміцнити поверхню засобом KOLORIT STANDART G відповідно до інструкції по застосуванню.

  Раніше пофарбована поверхня:
  Ретельно видалити всі покриття, що відшаровуються, а також неміцні основи та поверхні з крейдуванням та покриття, що розмиваються водою. Поверхню вимити розбавленим лужним миючим розчином (наприклад, засобом «Мааліпесу» ТМ Tikkurila), ретельно промити чистою водою і висушити. Глянсові поверхні відшліфувати до матового стану, пил від шліфування видалити. За необхідності вирівняти поверхню. Для внутрішніх робіт рекомендується використовувати готову до застосування фінішну акрилову шпаклівку KOLORIT STANDART LF або KOLORIT STANDART LH. Далі обробляти так само, як нові поверхні.

  Окраска

  Нефарбована поверхня:
  Фарбу ретельно перемішати перед застосуванням. Щоб уникнути відмінностей у відтінку, для фарбування суцільної поверхні змішати в одній ємності достатню кількість фарби. У разі застосування фарби різних партій, стики рекомендується виконувати по лініях конструкції для того, щоб зробити їх непомітними. Наносити валиком, пензлем або розпиленням в 1-2 шари. У разі потреби для нанесення першого шару розбавити водою (не більше 10%). Час висихання кожного шару – 1-2 години, залежно від умов. Повної зносостійкості покриття досягає через місяць.

  Ремонтне фарбування:
  Ремонтне фарбування поверхні, пофарбованої фарбою KOLORIT STANDART H виконувати цією самою фарбою або іншою водно-дисперсійною фарбою на акрилатній основі. Див. пункт «Попередня підготовка».

  Очищення інструментів

  Видалити залишки фарби з інструменту, після чого промити водою або миючим засобом Пенсселіпесу (ТМ Tikkurila). Сліди фарби, що підсохла, можна видалити з інструменту миючим засобом Пенсселіпесу.

  Догляд

  Готове покриття рекомендується очищати нейтральним миючим розчином за допомогою м’якої тканини або губки не раніше, ніж через місяць після фарбування. Зі свіжопофарбованою поверхнею слід поводитися обережно протягом декількох тижнів, оскільки за нормальних умов покриття досягає своєї остаточної твердості тільки через місяць. У випадку, якщо необхідно очищати поверхню раніше цього терміну, рекомендується легке очищення м’якою вологою тканиною, уникаючи натирання.

  Охорона праці

  Фарба є нетоксичною і пожежобезпечною. Проте роботу слід виконувати обережно і ретельно, уникаючи зайвого, непотрібного контакту з матеріалом. На фарбу є висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи.

  Охорона навколишнього середовища

  Не виливати в каналізацію, водойми або на ґрунт. Рідкі залишки передати в місце збору відходів. Порожню тару і сухі залишки можна утилізувати як будівельне сміття.

 • Дозволена для застосування в дитячих дошкільних і шкільних закладах, а також для лікувально-профілактичних установ, є висновок державної санітарно-гігієнічної експертизи.

  Фарба є нетоксичною і пожежобезпечною, не містить легколетких органічних розчинників, ва-жких металів, фенолів, алкілфенолетоксилату й аміаку.

  Вміст VOC <30 г/л- підкатегорія А/1- Технічного Регламенту 1394 (subcategory A/a- Directive 004/42/CE). Фактичний вміст VOC в готовій до використання фарбі не перевищує 10 г/л.

  Фарба відповідає вимогам СОУ ОЕМ 08.002.12.019:2017 «Лакофарбові матеріали. Екологічні критерії оцінювання життєвого циклу», розробленого за принципами та структурою оцінюван-ня життєвого циклу продукції ДСТУ ISO 14040 (ISO 14040:2006, IDT). Сертифікат видано органом з екологічного маркування ВГО «Жива планета».

 • НАПИСАТИ ВІДГУК “Kolorit STANDART Н”

  Your email address will not be published. Required fields are marked *