KOLORIT IDOL – НАДІЙНИЙ ЗАХИСТ ВІД ЦВІЛІ

Які асоціації виникають, коли говорять про здоров’я? Як правило, на думку спадають заняття спортом, збалансоване харчування, прогулянки на свіжому повітрі, особиста гігієна. Піклуючись про здоров’я дітей, ми з малих років вчимо їх мити руки перед їжею, чистити одяг, прибирати в будинку. Згодом малюки розуміють, що це необхідні умови збереження здоров’я та імунітету.

Думаючи про самопочуття рідних, перш за все, приділіть увагу захисту житла від шкідливих мікроорганізмів, а саме грибка (повсякденна назва – цвіль).

Грибки є невід’ємною частиною людського життя, мають як позитивну сторону, виражену в практичному застосуванні в медицині та кулінарії, так і несуть небезпеку для життя і здоров’я людей.

Як радіація або важкі метали впливають невидимо на організм, так і цвіль впливає на людину, її здоров’я і будинок. Жителі міст проводять в своїх квартирах близько 50% часу. Задумайтесь, 1 м2 цвілі виробляє мільярди спор на добу, а якщо цвіллю вражені стіни протягом місяця? Дихальні шляхи фільтрують знаходиться в приміщенні повітря, а що містяться в ньому мікроорганізми глибоко проникають в легеневу тканину і можуть викликати різні хворобливі стани.

Захворювання, викликані пліснявими грибками, носять хронічний характер перебігу, викликають труднощі лікування. У групі ризику, перш за все, знаходяться діти, люди з ослабленим імунітетом, алергіки, люди похилого віку.

Хвороби, спровоковані суперечками грибка, до сих пір маловивчені. Це викликає труднощі постановки діагнозу. Нерідко через схожих симптомів людини можуть лікувати від зовсім іншої хвороби, а небезпечні наслідки від шкідливого впливу цвілі залишаються без належної уваги та відповідного лікування.

Як убергти своїх близських від невидимого ворога?

Нерідко в будинках відсутня протигрибкова профілактика поверхонь стін і стель, кімнати погано провітрюються, у ванній і кухні – підвищена вологість. В результаті утворюється велике скупчення хвороботворних мікроорганізмів.

Крім того, в сучасному будівництві використовується ряд матеріалів, які здатні накопичувати в собі вологу, що в поєднанні з теплом, може сприяти появі цвілі. Тому, перед початком ремонту важливо провести ретельну інспекцію квартири. Визначте приміщення з високою ймовірністю виникнення грибка. Вони потребують особливого захисту спеціальною шпаклівкою і засобами підготовки поверхні. А в якості декоративного матеріалу в таких приміщеннях фахівці рекомендують наносити фарбу

Kolorit Idol.

Ця інтер’єрна фарба створює покриття, яке запобігає появі грибка на стінах і стелях. В склад Kolorit Idol входять протигрибкові добавки від провідних світових виробників, які відрізняються своєю високою ефективністю в боротьбі з цвіллю. При цьому, фарба безпечна для людини і навколишнього середовища, не токсична і дозволена для використання в дитячий і лікувальних установах.

Высока стійкість фарби Kolorit Idol до стирання дозволить практично без обмежень використовувати миючі засоби. Це властивість не залишить шансів для появи мікроорганізмів і забезпечить довгострокову експлуатацію поверхонь навіть в таких кімнатах як кухня і ванна, в тому числі і на ділянках з прямим попаданням води..

Елегантний матовий блиск  Kolorit Idol дозволяє використовувати матеріал для фарбування як гладких поверхонь стін і стель, так і стеклообоев, шпалер під фарбування або інших матеріалів з помітною структурою.

Пам’ятайте, що профілактика – це кращий засіб захисту!

Купити фарбу Kolorit Idol в інтернет-магазині FARBA-SERVICE