KOLORIT – БРЕНД 2017 РОКУ

12 квітня 2017р. в Будинку прийомів Президента України пройшла церемонія нагородження Всеукраїнського конкурсу – рейтингу «Бренд Року», який веде свою історію з 2000 року.

 title=

Система вибору «Бренда Року» заснована на дванадцятирічному практичному досвіді проведення маркетингових досліджень науковим підрозділом «Гільдія Брендів».

Оцінка брендів базується на підставі даних по п’яти показовим критеріям:

  • ступінь популярності бренду
  • лояльність до бренду
  • відповідність бренду
  • ідентифікація бренду
  • присутність бренду

Переможці конкурсу-це торгові марки, які є для споживачів чимось більшим, ніж просто постачальниками товарів або послуг.

Представляти до панію на церемонії нагородження «Бренд року 2017» випала честь координатору з маркетингу Ганні Крутушкіної.

Бренд 2017 року Колорит

Для бренду Kolorit, в цьому році, нагорода конкурсу стала ювілейною. Вже 5 років поспіль споживачі віддають перевагу і висловлюють довіру нашого продукту в номінації «Лакофарбова продукція».

Продукти бренду Kolorit завоювали високу оцінку безлічі покупців завдяки незмінно високій якості. Протягом 15 років ми постійно стежимо за тенденцій ринку і смаками наших споживачів. Ми пропонуємо тільки актуальну і екологічно чисту продукцію, що пройшла тестування якості.

нагорода

Будь-яка перемога – це результат командної роботи! І вона є для нас мотивацією тримати високий рівень якості нашого продукту і сервісу.

Вітаємо всіх з перемогою і дякуємо нашим споживачів за надану довіру і визнання.

Ми з нагородою