Kolorit Biostop Фото № 1

Kolorit Biostop

certificate image

Калькулятор витрат

 

* витрати продукту розраховується на один шар та залежить від типу вкриваємо поверхні

Засіб для захисту поверхні від біологічних пошкоджень

 

 • Для зовнішніх і внутрішніх робіт
 • Знищує та запобігає розвитку біологічних пошкоджень
 • Сприяє загальному оздоровленню мікроклімату в приміщенні завдяки знищенню спор плісняви
 • Пожежобезпечний

Готовий до застосування засіб для захисту поверхні від біологічних пошкоджень на основі активного біоциду широкого спектру дії.

Призначений для знищення та запобігання розвитку цвілевих грибків, лишайників, синьо-зелених водоростей і інших біологічних пошкоджень практично на будь-яких всмоктуючих, пористих поверхнях при їх обробці перед грунтуванням і фарбуванням. Перешкоджає розвитку хвороботворних мікроорганізмів і їх спор, тим самим сприяє загальному оздоровленню мікроклімату в приміщенні.

Може застосовуватися як для нових, так і для раніше пофарбованих водно-дисперсійною фарбою поверхонь.

 • Витрати

  5-10 м²/л. На витрату впливають нерівність та пористість поверхні, що обробляється, а також метод нанесення та умови при обробленні.

  Щільність

  бл. 1,0 кг/л.

  Розчинник

  Вода

  Спосіб нанесення

  Наносити щіткою, пензлем або розпиленням.

  Час висихання при +23 °С та відносній вологості 50%

  Фарбування або ґрунтування можна виконувати після повного висихання обробленої поверхні (приблизно через 4-5 годин). Час висихання збільшується в міру зниження температури і підвищення відносної вологості повітря.

  Колір

  Прозорий, безбарвний.

  Зберігання

  Зберігати і транспортувати у фірмовій герметично закритій тарі. Берегти від морозу.

  Тара

  1 л та 5 л.

 • Умови при ґрунтуванні

  Поверхня, що обробляється, повинна бути сухою. Температура повітря, рідини та поверхні має бути в межах від +5 °С до +28 °С; відносна вологість повітря не більше 80%.

  Попередня підготовка

  Видалити всі покриття, що відшаровуються, а також непоглинаючі покриття. Очистити поверхню від часток, що обсипаються, забруднень, жирових плям, висолів і пилу. При обробленні поверхні, враженої пліснявим грибком, її потрібно ретельно вимити, в разі потреби видаливши наліт плісняви шпате¬лем і (або) жорсткою щіткою, добре просушити. Для видалення плісняви з пофарбованих поверхонь можна застосовувати засіб «Хомменпойсто» відповідно до інструкції із застосування. Поверхню промити чистою водою та ретельно просушити.

  Застосування

  Засіб наносити щіткою, пензлем або розпиленням, при цьому рідина повинна повністю ввібратися в поверхню. Не змішувати з ґрунтовкою, фарбою або шпаклівкою. Після повного висихання ґрунтувати засобом KOLORIT START GRUNT, KOLORIT START HYDROSTOP або KOLORIT START GRUNT SILICONE відповідно до інструкції із застосування.

  Очищення інструментів

  Робочі інструменти промити водою. Висохлі сліди засобу також можна змити водою.

  Охорона праці

  Матеріал не виділяє шкідливих летких речовин і є пожежобезпечним. Тим не менше, при роботі з ним рекомендується використовувати рукавички, захисний одяг, а також (при нанесенні розпиленням) окуляри та засоби захисту дихання. При попаданні на шкіру негайно промити водою. Після висихання поверхня, оброблена засобом «КОЛОРИТ Біостоп» у відповідності до інструкції із застосування, абсолютно нешкідлива для здоров’я. Засіб має висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи.

  Охорона навколишнього середовища

  Не виливати у каналізацію, водойму або на ґрунт. Залишки передати до місця збору відходів. Порожню тару можна утилізувати як будівельне сміття.

 • Средство является пожаробезопасным, не содержит легколетучих органических растворителей, тяжёлых металлов, фенолов, алкилфенолэтоксилата и аммиака. Средство отвечает требованиям СОУ ОЕМ 08.002.12.019:2014 «Лакофарбові матеріали. Екологічні критерії оцінювання життєвого циклу», которые разработаны в соответствии с ДСТУ ISO 14024:2002 (ISO 14024:1998, IDT). Сертификат выдан органом по экологической маркировке ВГО «Живая планета».
 • НАПИСАТИ ВІДГУК “Kolorit Biostop”

  Your email address will not be published. Required fields are marked *