Kolorit Argentic Фото № 1

Kolorit Argentic

certificate image

Калькулятор витрат

 

* витрати продукту розраховується на один шар та залежить від типу вкриваємо поверхні

Інноваційна антимікробна фарба Матова, особливо стійка до миття фарба на акрилатній основі

Призначена для фарбування оштукатурених, бетонних, цегляних та інших мінеральних поверхонь, а також гіпсокартонних, деревоволокнистих, деревостружкових плит і поверхонь, раніше пофарбованих водно-дисперсійною фарбою.

Призначена для ремонтного фарбування раніше пофарбованих латексною або алкідною фарбою поверхонь (після обробки поверхні згідно з інструкцією із застосування). Чудово підходить для фарбування фактурних поверхонь, склошпалер та інших шпалер під фарбування.

Містить наночастинки срібла для активного захисту лакофарбного покриття від бактерій кишкової палички (Escherihia coli) та збудника грибкових інфекцій (Candida albicans).

МІСТИТЬ АНТИМІКРОБНУ ДОБАВКУ ДЛЯ ЗАПОБІГАННЯ РОСТУ БАКТЕРІЙ НА
ПОФАРБОВАНІЙ ПОВЕРХНІ.

Рекомендується для первинного і ремонтного фарбування стін і стель у вітальнях, спальнях, дитячих кімнатах, кухні, ванній та ін. житлових приміщеннях, а також для поверхонь, від яких вимагається висока стійкість до миття і зносу. Наприклад, дитячі кімнати, передпокої, дитячі садки, школи, лікарні, підприємства громадського харчування та харчової промисловості (поверхні, що не контактують з продуктами харчування), HoReCa, місцях великого скупчення людей тощо.

 • Склад

  Водна дисперсія акрилатного сополімеру з мінеральними наповнювачами, пігментами і функціональними добавками. У складі використовується сировина виробництва ЄС, Великобританії та Швейцарії.

  Витрата на 1 шар

  До 10 м²/л залежить від методу нанесення, способу обробки поверхні та поглинаючої здатності поверхні.

  Сухий залишок

  прибл. 52 %

  Щільність

  прибл. 1,36 кг/л

  Розчинник

  Вода.

  Спосіб нанесення

  Наносити валиком, пензлем або розпиленням. При розпиленні під високим тиском застосовувати сопло 0,018’’ - 0,023’’

  Час висихання при +23 ºС і відносній вологості 50%

  Від пилу – 30 хвилин. Наступний шар можна наносити через 1-2 години. Час висихання збільшується зі зниженням температури і підвищенням відносної вологості повітря. Максимальна міцність покриттям досягається через 28 днів.

  Блиск

  Матовий (ДСТУ EN 13300:2012).

  Колір

  База А – біла, колерується тільки у світлі і пастельні кольори. Фарба колерується за каталогами «Tikkurila Symphony», «Monicolor Nova», «NCS», «RAL» та ін. Перед застосуванням рекомендується перевіряти точність кольору.

  Зносостійкість

  1 клас стійкості до мокрого стирання (ДСТУ EN 13300:2012).

  Хімстійкість

  Витримує періодичне очищення з використанням миючих і дезинфікуючих засобів, а також легке очищення деякими розчинниками (спирт, вайт-спірит).

  Термостійкість

  Готове покриття витримує дію температур від -40°С до +80°С.

  Зберігання

  Не допускати заморожування фарби! Фарбу зберігати і транспортувати при температурі +5°С ...+30°С в герметично закритій упаковці виробника. Термін зберігання – 36 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці.

  Тара

  0,9 л; 2,7 л; 4,5 л; 9,0 л; 18,0 л.

 • Умови під час фарбування

  Поверхня, що підлягає фарбуванню, має бути сухою і міцною. Температура повітря, фарби і поверхні повинна бути в межах від +5°С до +28°С. Відносна вологість повітря не більше 80%. Вологість оброблюваної поверхні не вище 4%. Уникати протягів.

  Попередня підготовка

  Нефарбована поверхня:
  Ретельно видалити всі покриття, що відшаровуються, очистити від бруду, пилу, жирових плям. У разі потреби вирівняти поверхню акриловою шпаклівкою KOLORIT STANDART LF або KOLORIT STANDART LH. Рекомендується використовувати готові до застосування шпаклівки. Після висихання відшліфувати, пил від шліфування видалити. Для захисту від плісняви і грибів рекомендується обробити поверхню засобом KOLORIT Biostop. Зміцнити поверхню ґрунтом KOLORIT Silanit відповідно до інструкції по застосуванню.

  Раніше пофарбована поверхня:
  Ретельно видалити всі покриття, що відшаровуються, крейдують, розмиваються водою, і неміцні покриття. Поверхню вимити розбавленим лужним миючим розчином (наприклад, засобом «Мааліпесу» ТМ Tikkurila), ретельно промити чистою водою і висушити. Глянсові поверхні відшліфувати до матового стану, пил від шліфування видалити. За необхідності вирівняти поверхню акриловою шпаклівкою. Далі обробляти так само, як нові поверхні.

  Фарбування

  Нефарбована поверхня:
  Фарбу ретельно перемішати перед застосуванням. Щоб уникнути відмінностей у відтінку, для фарбування суцільної поверхні змішати в одній ємності достатню кількість фарби. У разі застосування фарби різних партій, стики рекомендується виконувати по лініях конструкції для того, щоб зробити їх непомітними. Наносити валиком, пензлем або розпиленням в 1-2 шари. У разі потреби для нанесення першого шару розбавити водою (не більше 10%). Час висихання кожного шару – 1-2 години залежно від умов. Повної зносостійкості покриття досягає через місяць.

  Ремонтне фарбування:
  Ремонтне фарбування покриття фарби KOLORIT ARGENTIC виконувати цією самою фарбою або іншою водно-дисперсійною фарбою на акрилатній основі. Див. пункт «Попередня підготовка».

  Очищення інструментів

  Видалити залишки фарби з інструменту, після чого промити водою або миючим засобом Пенсселіпесу (ТМ Tikkurila). Сліди фарби, що підсохла, можна видалити з інструменту миючим засобом Пенсселіпесу

  Догляд

  Готове покриття рекомендується очищати нейтральним миючим розчином за допомогою м’якої тканини або губки не раніше, ніж через місяць після фарбування. Зі свіжопофарбованою поверхнею слід поводитися обережно протягом декількох тижнів, оскільки за нормальних умов покриття досягає своєї остаточної твердості тільки через місяць. У випадку якщо необхідно очищати поверхню раніше цього терміну, рекомендується легке очищення м’якою вологою тканиною, уникаючи натирання. Від механічних дій на покриттях абсолютно матових латексних фарб, що їх заколерували в темні і насичені кольори, можлива поява білястих слідів. У таких випадках слід обережно протерти покриття злегка вологою тканиною, уникаючи натирання поверхні.

  Охорона праці

  Фарба є нетоксичною і пожежобезпечною. Проте, роботу слід виконувати обережно і ретельно, уникаючи зайвого, непотрібного контакту з матеріалом. На фарбу є висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи.

  Охорона навколишнього середовища

  Не виливати в каналізацію, водойми або ґрунт. Рідкі залишки передати в місце збору відходів. Порожню тару і сухі залишки можна утилізувати як будівельне сміття.

 • НАПИСАТИ ВІДГУК “Kolorit Argentic”

  Your email address will not be published. Required fields are marked *