ЯК ЗРОБИТИ КОСМЕТИЧНИЙ РЕМОНТ У ВІТАЛЬНІ

У маленьких квартирах вітальня, як правило, поєднує в собі функції декількох кімнат, а елементи обробки вітальні дуже швидко втрачають свій вигляд. Тому в цій статті ми вирішили розповісти Вам, як з мінімальними витратами оновити вигляд вітальні.

ОСВІЖІТЬ СТІНИ

Привести в порядок стіни, виправивши її недоліки, можна як радикально, так і точково. Невеликі дефекти стін можна приховати за допомогою декору, а великі можна легко закрити за допомогою шпалер. Можна обклеїти шпалерами з великим малюнком тільки одну зі стін, і тоді вітальня стане здаватися просторішою.

Але, якщо обробка стіни вимагає більш кардинальних дій, то тоді ми рекомендуємо зупинитися на фарбуванні.

ЗРОБІТЬ НОВИЙ СВІТЛОВИЙ ЦЕНТР

Якщо Ваша вітальня висвітлюється за допомогою всього лише однієї люстри, значить пора міняти ситуацію. Додаткове освітлення можна зробити як за допомогою додаткових світильників (бра або торшери), так і за допомогою світлодіодної лампи.

ОНОВЛЕННЯ ДЕРЕВ’ЯНІ ПОВЕРХНІ

Періодично на меблях або підлогове покриття утворюються відколи й з’являються дрібні подряпини. Пошкодження невеликого об’єму можна виправити за допомогою м’якоті волоського горіха. Затерев нею пошкодження, і потім просто відполірувати м’якою тканиною. З більш серйозними ушкодженнями можна впоратися за допомогою воскового олівця. Для цього потрібно розтопити віск, обробити цим воском подряпини, після чого за допомогою шпателя розрівняти поверхню.

Старі меблі можна не викидати, а просто перефарбувати. Для цього потрібно зняти фурнітуру, обробити дерев’яну поверхню дрібним штукатуркою, нанести акрилову ґрунтовку на водній основі для дерева, після того, як грунтовка висохне, потрібно нанести акрилову фарбу і в кінці після висихання фарби нанести лак.

ПЕРЕТЯГНІТЬ М’ЯКІ МЕБЛІ

Для того, щоб старі меблі служила якомога довше, досить просто оновити оббивку. Для цього не обов’язково знімати застарілі покриття. Щоб оновити меблі, просто закріпіть нову оббивку поверх старої. Меблевий степлер відмінно допоможе Вам впоратися з цим завданням.

Звичайно у меблів можуть бути куди більш серйозні пошкодження. Наприклад, меблі могла гарненько прим’ятися. І в такому випадку потрібно буде замінити поролон. І в даному випадку можна спробувати самому виправити цей дефект, або звернутися до професіоналів.

ПОВЕРНІТЬ ДО ЖИТТЯ БАТАРЕЇ & NBSP;

Дуже часто буває, що вигляд інтер’єру вітальні псують старі батареї опалення. Не обов’язково міняти батареї, можна просто оновити їх зовнішній вигляд, знявши стару фарбу і нанести нове покриття. Для цього потрібно за допомогою розчинників видалити стару фарбу (малярської пензлем нанести на батареї розчинник, обернути батареї плівкою приблизно на годину, потім за допомогою шпателя зняти стару фарбу). Після того, як стара фарба вже знята, поверхню потрібно відполірувати наждачним папером і нанести фарбу. Врахуйте, фарба повинна бути термостійкою і містить металеву пудру.

Якщо у Вас немає особливого бажання перефарбовувати батареї, можна просто закрити їх ротанговим або дерев’яним чохлом з отворами для вентиляції.