ЯК ЗРОБИТИ КОСМЕТИЧНИЙ РЕМОНТ КУХНІ

Багато людей роками не можуть зважитися на ремонт кухні через страх, що результат буде гіршим за очікування. Однак, як показує практика, зробити хороший косметичний ремонт кухні не так вже й складно. Для цього достатньо знати пару секретів, які ми розповімо вам в цій статті.

Стеля

Ремонт кухні, як і в інших кімнатах, починається зі стелі. Якщо на стелі стало видно дрібні тріщини, затріть їх шпателем, попередньо накривши меблі поліетиленовою плівкою. Великі тріщини також потрібно зашпаклювати, а потім пофарбувати стелю. Такий ремонт не дуже дорогий і зробити його може навіть не професіонал.

Пам’ятайте, що фарбувати стелю зовсім не обов’язково, його завжди можна обклеїти щільними шпалерами.

СТІНИ

Чи не занадто проблемні ділянки стін можна замаскувати декором: картинами, фотографіями або вініловими наклейками. & Nbsp;
Тріснуту плитку найкраще демонтувати і замінити на нову. Для цього потрібно шпателем очистити шви по периметру зіпсованої плитки, а потім извле за допомогою молотка і зубила. Після цього поверхню потрібно буде заґрунтувати, посадити на клей нову підготовлену під потрібні розміри плитку і в кінці затерти шви.

Якщо пофарбовані стіни прийшли в непридатність – фарба потріскалася, облущілась- необхідно їх перефарбувати. Необхідно підготувати поверхню за допомогою розчинника або спеціального миючого засобу. Для фарбування стін найкраще підійдуть силікатні, силіконові або латексні фарби.

РЕМОНТ СТАТІ

Одним з найбільш бюджетних і простих в роботі матеріалів для обробки підлоги вважається лінолеум. Лінолеум не боїться води, в разі необхідності його можна легко і швидко помити. Але і з цим матеріалом можуть виникнути деякі труднощі. Іноді краю лінолеуму можуть віддалитися від стіни. Якщо ця відстань не критичне, проблему можна вирішити за допомогою широкого плінтуса. В іншому випадку, лінолеум краще перестелити.

Проблеми, які можуть виникнути з плитковим підлогою, в основному пов’язані зі швами. Потемнілі шви можна привести в порядок за допомогою механічного чищення. Якщо шви помітно постаріли, краще вичистити старий засохлий розчин (зазвичай це роблять за допомогою плоскої викрутки або шпателя), пройтися по щілинах вологою ганчіркою, а потім нанести нову суміш.

ПРИДІЛІТЬ УВАГУ БАТАРЕЯМ І ТРУБАХ

Ще одна проблема, що виникає при ремонті кухні – це старі батареї. Є два способи оновити батареї. Перший з них – заховати стару батарею, яка псує вигляд всієї кухні за текстильним або ротанговим екраном. Найголовніше, щоб у цих екранів були отвори для вентиляції.

Інший спосіб привести батареї в нормальний вигляд – перефарбувати їх, попередньо знявши стару фарбу.
До речі, не обов’язково використовувати для фарбування батарей класичний білий колір. Ви маєте право поекспериментувати і зробити інтер’єр Вашої кухні більш стильним.