ЯК ЗВАЖИТИСЯ НА РЕМОНТ

Отже, на носі літо. Багато хто мріє зробити ремонт і змінити обстановку будинку. Але, мріяти – це одне, а взяти і зробити – це зовсім інше. Для більшої частини людей трудність полягає в тому, що вони просто не знають, з чого почати. У цій статті ми розповімо Вам про те, як зважитися на ремонт.

ПОБОРОТИ СТРАХ

Всі знають, що краще пережити два переїзди, ніж зробити один ремонт і, звичайно ж, його можна тільки почати, і ніколи не закінчити. Через таких стереотипів багато хто боїться зробити ремонт і продовжують жити в старих інтер’єрах.
Підійдіть до цього процесу більш осмислено і постарайтеся передбачити всі дрібниці, про які Ви раніше не замислювалися.

ЗРОБІТЬ АНАЛІЗ ПРИМІЩЕННЯ

Якщо побіжно оглянути приміщення, то може здатися, що фронт робіт не такий вже і великий. Наприклад, просто переклеїти шпалери або перефарбувати стіни. Однак, майже всі завжди забувають про вирівнювання стін. В даному випадку потрібно просто скласти список всіх робіт і постаратися спокійно поставитися до нього, і до того факту, що ремонт може зайняти трохи більше часу, ніж було розраховано спочатку.

РОЗБИЙТЕ РЕМОНТ НА ЕТАПИ

Будь-яку складну задачу можна завжди розбити на етапи. Тоді найскладніші завдання в ремонті будуть вирішуватися в кілька разів простіше і швидше. Наприклад, якщо Ви боїтеся робити ремонт всієї квартири відразу, можна почати робити його з віддалених від вхідних дверей приміщень, замінити вікна і тільки потім перейти до більш складної обробки.

ЗНАЙДІТЬ НАТХНЕННЯ

Найкращою мотивацією в процесі ремонту є уявлення про те, як буде виглядати Ваша квартира після ремонту. Якщо вас приваблює якийсь особливий стиль в інтер’єрі, будь то скандинавський або вічна класика, постарайтеся уявити собі як буде виглядати Ваша квартира. І повірте, що після чіткого уявлення Ви вже не будете боятися цін, термінів і тимчасового незручності.

СКЛАДІТЬ БЮДЖЕТ

Щоб скласти приблизний бюджет потрібно дізнатися всі ціни на все потрібні товари. Після того, як Ви отримали уявлення про ціни можна переходити до кошторису. Прорахуйте вартість Ваших витрат виходячи з ціни за ремонт одного квадратного метра. І, звичайно ж, накиньте до отриманої сумі 15% на непередбачені витрати.

ВИЗНАЧТЕСЯ З ТЕРМІНАМИ

Безумовно, найприємніший момент у ремонті – це його закінчення. Однак, навіть його потрібно спланувати, щоб хоч приблизно розуміти, коли, ж він закінчиться. Для цього ще на моменті розбиття ремонту на етапи – визначте приблизні рамки закінчення кожного етапу. Якщо Вам робить ремонт будівельна бригада, не забудьте укласти з ними договір, в якому вкажіть закінчення кожного етапу робіт. І, звичайно ж, вкажіть в договорі штрафи, на той випадок, якщо ремонт затягнеться з їхньої вини.