Пошук
Расписание
Тема
коли
Де
Деталі заходу
Сейчас запнятий нет
(Русский) Оставляйте свои контактные данные и мы обязательно Вас пригласим на ближайщий мастер-класс!
foto

У наш час є багато нових матеріалів та ідей для декорування стін у квартирі. Але все одно фарбування є одним з найактуальніших способів обробки стін в квартирах і офісах. Водоемульсійна фарба дуже популярна. З її допомогою можна підібрати ідеальний колір і навіть текстуру для того чи іншого типу приміщення. Наносити такі покриття можна за допомогою звичайних і фактурних валиків, надаючи стіні цікавий вигляд. Головне в процесі забарвлення – дотримуватися правил і технології фарбування стін водоемульсійною фарбою.

Перед фарбуванням слід ретельно підготувати стіни до фарбування. Слід перед забарвленням звільнити не тільки стіни, але і простір біля них. Бажано застелити підлогу, щоб не забруднити його фарбою. Спочатку наноситься грунтовка для кращої адгезії. Також вона покращує поглинаючу здатність поверхні. Грунтовка повинна повністю висохнути, зазвичай це відбувається за 4-6 годин.

Перед використанням фарби її потрібно розбавити водою і добре перемішати за допомогою будівельного міксера. Для створення фактурної поверхні розбавляти фарбу не потрібно.

Фарбувати стіни водоемульсійною фарбою можна за допомогою кисті, валика або губки, вибравши для себе більш відповідний інструмент. Пензлем зручно фарбувати кути і краї стін. Валиком буде більш зручно фарбувати досить великі й об’ємні поверхні. За допомогою губки можна зробити невелику фактуру, використовуючи при цьому густий розчин фарби. Також на поверхні створити різні декоративні ефекти можна за допомогою валиків з різною довжиною ворсу.

Для фарбування валиком фарбу потрібно налити в спеціальний лоток для валиків. Проводячи валиком по фарбі і прибравши надлишки, можна починати фарбувати стіни. Периметр стіни і кути фарбуються пензликом потрібної довжини. Рекомендується починати фарбування зверху. Зазвичай водоемульсійною фарбою стіни фарбують у 2-3 шари. Забарвлюючи стіни, слід пам’ятати, що занадто товстий і занадто тонкий шар робити не потрібно, тут важлива золота середина. Другий і третій шар наносять після того, як повністю висохне шар попередній. Під час фарбування і висихання пофарбованої поверхні слід обов’язково уникати появи протягів. Також слід стежити за тим, щоб попередній шар фарби не встиг забруднитися під час висихання.

Водоемульсійною фарбою можна фарбувати декоративні штукатурки. Але спочатку потрібно нанести на стіни базовий колір основи бажано спеціальним фарборозпилювачем, щоб заповнити всі поглиблення фактури. Вже після цієї процедури можна забарвити виступаючі частини фактури водоемульсіонкой за допомогою губки або валика. Губкою можна додати об’єм і тіні на стіні, фарбуючи губкою лише верхні частини фактури, залишаючи більш світлими ділянки штукатурки в поглибленнях і ямках.

На однотонної рівній поверхні можна нанести красиві малюнки фарбою за допомогою спеціальних валиків для аплікацій, які можна придбати практично в будь-якому будівельному магазині.

Часто задаваемые вопросы

💡 Як правильно наносити водоемульсіонку на стіни?

Перш ніж нанести на нефарбовану стінку водоемульсійну фарбу, обов'язково проґрунтуйте поверхню. Дочекайтеся її висихання (від 5 годин). Якщо поверхня пофарбована — промийте її лужним розчином та дайте підсохнути. Далі ретельно перемішайте саму фарбу. Після цього можна фарбувати.

🖌 Чим наносити водоемульсійну фарбу?

Вирішуючи, чим наносити водоемульсійну фарбу на поверхню, враховуйте її особливості. Маючи велику площу нанесення з однорідним рельєфом, найкраще вибрати фарбопульт або валик. Вони швидко і без патьоків зроблять свою роботу. Для важкодоступних поверхонь, кутів та місць зі складним рельєфом підійдуть пензлі.

🔺 Чи можна фарбувати водоемульсійною фарбою по побілці?

Не рекомендується фарбувати побілку водоемульсійною фарбою. Причина в тому, що у такої поверхні недостатній рівень адгезії, тому після закінчення робіт можливі дефекти у вигляді плям, відшарування та здуття лакофарбового покриття. Крім цього, при фарбуванні по побілці фарба буде скочуватися грудками.

Стікер-тести