Пошук
Расписание
Тема
коли
Де
Деталі заходу
Сейчас запнятий нет
(Русский) Оставляйте свои контактные данные и мы обязательно Вас пригласим на ближайщий мастер-класс!
foto

Для того, щоб правильно і якісно пофарбувати стіни за допомогою малярського валика, потрібно знати правила і технології нанесення фарби за допомогою даного інструменту.

Ретельно підготовлені поверхні повинні бути попередньо вирівняні, а також прошпаклёвани і прогрунтовані. Також поверхні повинні бути чистими і сухими. Після виконання всіх обов’язкових попередніх робіт можна братися за фарбування стін.

Спочатку за технологією потрібно за допомогою кисті або кутового валика профарбувати кути. Потім пензликом профарбувати верхні та нижні межі стіни зі стелею і підлогою. Після цих процедур можна фарбувати основну частину стіни за допомогою малярського валика.

Для фарбування великих поверхонь використовують валики шириною 250 мм, рами і вузькі ділянки поверхні фарбуються за допомогою вузьких валиків шириною 30 мм. Також при бажанні і необхідності, звичайно ж, можна використовувати й інші розміру даного типу малярних інструментів.

Типи валиків для фарбування

Поролоновые валики могут применяться при нанесении на поверхности лаков, грунтовок, а также воднодисперсионных красок. А вот эмульсионные покрытия наносить таким валиком не рекомендуется. Валики с коротким ворсом (или велюровые) можно использовать для работы с масляными красками и эмульсиями. Получается на поверхности, но такой валик мало впитывает в себя краски.

Хутряні шубки з натурального (овчини) або штучного хутра застосовують для нанесення масляних фарб і емалей. З таких валиків може випадати ворс і прилипати на фарбу, тому слід уважно стежити за ним при фарбуванні. Нитяні валики зовні дуже схожі на махрові рушники. З таких валиків не випадають ворс, вони дуже легко миються і досить довговічні при правильному догляді.

Як правильно наносити фарбу на стіни валиком

Фарбу спочатку потрібно добре перемішати. Потім налити фарбу в спеціальну кюветку для валика, змочити валик у фарбі, видалити надлишки, розподіливши фарбу рівномірно по шубці валика (фарба не повинна ні в якому разі з нього стікати). Фарбувати починати стіни потрібно з верхнього кута, акуратними рухами зверху вниз. Необхідно акуратно розкачати фарбу по поверхні стіни у формі квадрата до повного закінчення фарби на валику. Можна проводити спочатку валиком зверху вниз, потім наносити фарбу горизонтальними і потім знову вертикальними рухами.

Фарбувати можна в два шари, певними ділянками, наприклад, квадратами. Потрібно стежити за тим, щоб на стіні не було видимих ​​переходів етапів фарбування, межі потрібно вчасно профарбовувати однаковим шаром фарби, поки фарба ще не підсохла. Переконайтеся, що немає патьоків фарби і не профарбованих місць на стіні. Перевіряти якість забарвлення потрібно відразу ж під час роботи, поки є можливість швидко і легко виправити недоліки і похибки.

Після фарбування добре промийте валик, адже його можна використовувати і наступного разу при фарбуванні стін або стель в приміщенні.

Часто задаваемые вопросы

👷 Який валик краще для фарбування стін?

Для фарбування гладких стін використовуються валики з мікрофібри та поліестеру з ворсом довжиною 8-12 мм, а ось з фактурними поверхнями шукайте довжину 15-18 мм. Ширина валика залежить від поверхні, що оброблюється. Кути рекомендується опрацьовувати пензлем — тоді фарба гарантовано профарбує кожен міліметр.

💦 Чи можна фарбувати мокрим валиком?

Ні, фарбувати мокрим валиком не можна. Налийте в кювет фарбу, візьміть сухий валик, і кілька разів поводіть їм всередині будівельної ванночки, обов'язково торкаючись ребристої частини. Так валик рівномірно насититься фарбою та передасть її на поверхню без смуг і розводів.

Стікер-тести