ЯК МОЖНА ЗАОЩАДИТИ НА РЕМОНТІ

Ремонт -дуже непростий період в житті будь-якої сім’ї. Деякі роками відкладають його, боячись витратити цілий статок. Проте є способи істотно заощадити кошти.

Перед тим як взятися за ремонт потрібно визначитися з фронтом робіт. Для цього Вам в першу чергу треба зрозуміти, що конкретно Ви хочете отримати в результаті. Проведіть виміри приміщення, де буде відбуватися ремонт. Складіть приблизний кошторис, проконсультувавшись з фахівцями. При виконанні ремонту, намагайтеся дотримуватися початкового плану. Так як будь-які зміни в ньому ведуть до збільшення Ваших витрат.

НА ЧОМУ МОЖНА ЕКОНОМИТИ?

1. НА БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛАХ

Як би дивно це не звучало, але на будівельних матеріалах можна економити. Звичайно, не доводячи цю економію до крайності. Все має бути в розумних межах. Не потрібно переплачувати за бренд, менш розкручені товари можуть бути нічим не гірше відомих брендів. Але, не потрібно купувати і дуже дешеві товари. Наприклад, дешева штукатурка може зіпсувати навіть найкращу фарбу. Щоб спроба заощадити не виявилося трагічною, перед покупкою будівельних матеріалів найкраще порадьтеся з досвідченими людьми (будь виконроб знає, на чому і як можна заощадити) або почитати інформацію нафорумах будівельної тематики.

Фарба

2. НА ІНСТРУМЕНТАХ

Якщо Ви не плануєте робити ремонт кожен сезон, то купувати якісні дорогі інструменти не має сенсу. Просто купити недорогий інструмент, однак, не вихід, оскільки іноді саме від інструменту буде залежати якість виконаних робіт. Простіше позичити їх або взяти на прокат.

Інструменти

3. НА ОБРОБЦІ ПІДЛОГИ, СТІН І СТЕЛІ

Перше, на що ми звертаємо увагу, заходячи в будинок – підлога, стіни і стеля. Без всякого сумніву, виглядати вони повинні гідно. Мало хто підозрює, що і тут можна заощадити. Звичайно, хороший ламінат або паркетна дошка буду виглядати естетично, красиво і респектабельно. Але перед покриттям паркету або ламінату потрібно вирівняти підлогу, а це вже витрати. Для економії оптимальним за ціною і якістю покриттям підлоги фахівці називають мармолеум.

Щоб заощадити на ремонті стін можна скористатися ламінованим оргалитом або будь-яким іншим гігроскопічним засобом, які не вимагає підготовки поверхні.

При ремонті стель простіше вибрати побілку або фарбування, попередньо вирівнявши стелю.

Підлога та стеля

4. ВИБИРАЙТЕ НАЙБІЛЬШ ЗРУЧНЕ ДЛЯ РЕМОНТУ ЧАС.

Найкраще для ремонту вибрати той час, коли більша частина сім’ї зможе кудись виїхати. Наприклад, влітку сім’я може виїхати на море або на дачу. Так Вам ніхто не заважатиме, і робота буде йти швидше, а оздоблювальних матеріалів буде витрачатися менше.

Ранок в кімнаті

5. КОНТРОЛЬ ВИКОНАННЯ РОБІТ

Якщо Ви вирішили не робити ремонт своїми силами, а вдатися до допомоги професіоналів, обов’язково виробляєте контроль виконаних робіт. Періодично влаштовуйте несподівані візити, перевіряйте наявність куплених матеріалів, а також виконання певних етапів ремонтних робіт. Розраховуйтесь тільки за виконані роботи.