ІНТЕР’ЄР В СТИЛІ ЛОФТ

Інтер’єр в стилі лофт призначений для неординарних і творчих людей, а також для тих, кому потрібен простір для самовираження. Він не такий бунтарський, як кітч, але теж проголошує відмову від загальноприйнятих правил. Якщо вам потрібні круті і нестандартні ідеї для оформлення будинку, зверніть увагу на стиль лофт.

ЩО В НЬОМУ ОСОБЛИВОГО?

Стиль лофт виник в США в 40-х роках XX століття. Передумовами до його зародження стало використання занедбаних складів та промислових будівель під житло. При цьому ненавмисно зберігалися індустріальні риси: цегляні/бетонні стіни, труби, нічим не прикриті системи вентиляції і т. Д.

Таке, трохи «бунтарське» житло, припало до душі творчим людям: художникам, письменникам, композиторам . На покинутих складах і фабриках вони облаштовували майстерні, студії та галереї. Молоді люди з прагненням до чогось незвичайного теж нерідко проживали в бездоглядних заводських приміщеннях.

В цьому стилі легко оформляють просторі квартири в індустріальних будівлях, але його можна зімітувати і в будинку, спочатку відведеному для проживання.

ОСНОВНІ РИСИ СТИЛЮ ЛОФТ:

Вільне планування. Квартира в такому оформленні – це одна суцільна кімната. Лофт не визнає поділу на окремі приміщення, але допускає різні види зонування. Квартиру в цьому стилі можна ділити на частини за допомогою світлових і колірних контрастів, різних перегородок і меблів.Типова планування в лофт

Ознаки індустріального минулого. Лофт відрізняється від інших стилів наявністю грубої штукатурки, бетонних стін, цегляної кладки, чавунних батарей, неприкритих труб і інших конструкцій.

Поєднання старого і нового. Постарівша цегляна кладка відмінно гармонує з сучасними меблями і технікою, хромованими поверхнями, каміном в стилі хай-тек. Відмінний варіант – комбінування нової і старомодною меблів. Наприклад, ретро-крісло і модний скляний столик.

Балки і стара плитка в лофт з новою меблями

Високі стелі з балками. Вони дозволяють облаштувати другий поверх, де може розташовуватися спальня.Спальня під стелею в лофт

Великі вікна.Їх можна прикрасити легкими фіранками, проте справжній лофт вимагає багато світла.Великі вікна в лофт

ДЕТАЛІ, БЕЗ ЯКИХ ЛОФТ БУДЕ НЕПОВНОЦІННИМ

Для оформлення будинку в цьому стилі потрібні нестандартні аксесуари. Використовуйте незвичайні і футуристичні предмети декору, прикраси. Вони повинні привертати увагу. Як аксесуари підійдуть елегантні статуетки і скульптури, світильники нестандартної форми, ніжна кришталева люстра, яскраві постери та навіть графіті.

Стіни повинні бути оформлені просто і без надмірностей. Небажано обклеювати їх яскравими шпалерами. Лофт вітає яскраву меблі незвичайної форми і різні дрібнички. Доречними будуть химерні пуфи, дивани і підлогові вази.

Інтер’єр в стилі лофт підійде тим, кому потрібно багато простору. Він заперечує правила, тому ви можете нестандартно підійти до його оформлення. Важливо лише зберегти індустріальні ознаки.