ІДЕЇ ДИЗАЙНУ ДЛЯ ФАРБУВАННЯ СТІН ВАННОЇ

Як показує практика, фарба є не найкращим вибором для декорування ванною. Однак, такий спосіб обробки використовує велику кількість людей. Справа в тому, що фарбування стін у ванній в більшості випадків має на увазі косметичний ремонт приміщення. Такий підхід використовується в більшості випадків для знімних приміщень і тимчасового житла, яким користуються дуже багато.

Ванна з бордовою фарбою

ЧИМ ФАРБУВАТИ СТІНИ У ВАННІЙ?

Підходити до питання фарбування стін у ванній необхідно дуже ретельно. Головна вимога – це підбір правильної фарби, оскільки неправильна фарба призведе тільки до її швидкого облупліванію. До лакофарбової продукції в таких агресивних приміщеннях, як приміщення з підвищеною вологістю, висуваються спеціальні вимоги:

  1. Вологостійкість. Фарба повинна відштовхувати воду, а не просто витримувати натиск води.
  2. Зносостійкість. Ванна є самим експлуатованим приміщенням квартири, а прибирання в ній проводяться досить часто. Використовуючи барви з невеликим циклом прибирання, наприклад, 5-6 циклів і через рік така фарба почне стиратися. Тому дуже важливою є така характеристика фарби як стирання (стійкість до миття).

Пофарбована ванна

Кращим вибором в цьому випадку є латексні водоемульсійні фарби – вони володіють необхідними водовідштовхувальними властивостями і стійкі до стирання.
Важливим чинником, який не можна випустити з уваги при виборі фарби – це блиск. Існує два основних типи фарби- це глянсова і матова.

  1. Глянсова фарба. Має здатність до візуального розширення простору. Але незважаючи на це, вона не кращий варіант так як на ній сильно видно забруднення
  2. Матова фарба. Така фарба більш прийнятна, хоча має не такий шикарний вигляд.

Пофарбована в блакитний ванна

ІДЕЇ ДИЗАЙНУ ФАРБУВАННЯ СТІН У ВАННІЙ

Ви, напевно, погодитеся, що звичайні стіни, які пофарбовані в однотонні тони – це просто жалюгідне видовище, що на багатьох будуть наводити тугу і зневіру. Додати у ванну кімнату індивідуальності і зробити так, щоб в ній з’явилася своя родзинка можна за допомогою різних кольорів.

Існує безліч ідей для фарбування ванною. Наприклад, використовуючи різні кольори, можна розділити ванну на окремі зони. Або ж за допомогою фарб можна відтворити на стінах цілий твір мистецтва (красивий пейзаж або море).

Пофарбована ванна кімната

Отже, найпоширенішим способом для фарбування стін у ванній є поділ зон. Наприклад, зону ванній, фарбують в один колір (як правило, це якісь світлі тони), & nbsp; інші стіни фарбують іншим кольором. Якщо ванна кімната не дуже великих розмірів то краще, щоб відтінки стін були близькі один до одного, так як контраст в маленькій ванній візуально зменшить приміщення. На контрасті краще грати з великими площами.

Горизонтальні смуги також зменшують простір. Тому краще їх застосовувати на одній стіні, залишивши інші однотонними.

Вертикальні смуги навпаки, візуально збільшують кімнату, про тут теж є один нюанс-не можна наносити смуги в кутах.

Звичайно, при оформленні дизайну ванної кімнати багато залежатиме від Вашого смаку. Але краще не відкидати усталені традиції, і поєднувати продумувати колірну гамму ванної кімнати так, щоб вона поєднувалася з колірною гамою всієї квартири. Дизайнери рекомендують використовувати при оформленні ванної блакитний, бежевий, зелений, рожевий відтінки.

Пофарбовані стіни ванної

ФАРБУВАННЯ СТІН У ВАННІЙ КІМНАТІ

Якщо Ви вирішили зробити фарбування своїми руками, то важливо знати основні правила роботи.
Фарбування стін у ванній кімнаті потрібно починати з кута. Після фарбування кутів переходите до області стіни-стеля. Перед фарбуванням не забудьте прикріпити до стелі малярську стрічку, що б під час фарбування не забруднити стелю фарбою. Фарбу намагайтеся наносити рівномірно. Що б отримати однорідний і рівномірний шар фарби, намагайтеся не натискати на валик дуже сильно.

Фарбування стін у ванній завжди здійснюється в два шари. Другий шар фарби наносять тільки після того, як повністю висохне перший шар нанесеної фарби.

Для прокраські важкодоступних місць використовуйте пензлик.

Ванна з пофарбованими стінами

ДОГЛЯД ЗА ПОФАРБОВАНИМИ СТІНАМИ У ВАННІЙ

Пофарбовані стіни у ванній кімнаті періодично вимагатимуть від Вас незначного догляду. Якщо стіни стали трохи брудними, то їх можна просто протерти, або промити забруднене місце із застосуванням м’яких миючих засобів.