GRUNT Фото № 1

GRUNT

certificate image

Калькулятор витрат

 

* витрати продукту розраховується на один шар та залежить від типу вкриваємо поверхні

Закріплюючий грунт глибокого проникнення на акрилатній основі для зовнішніх і внутрішніх робіт

 

 • Зміцнює основу під фарбування
 • Вирівнює поглинаючу здатність поверхні
 • Зменшує наступну витрату фарби
 • Збільшує довговічність покриття
 • Покращує адгезію фарб, що будуть наноситися

Застосовується для зміцнення бетонних, цементно-вапняних, гіпсокартонних та інших мінеральних поверхонь перед фарбуванням. Призначений для обробки стін і стель всередині приміщень, а також для фасадів будівель.

 • Склад

  Водна дисперсія акрилатного полімеру з і функціональними добавками.

  Витрати на 1 шар

  5 - 10 м2 / л На витрата впливають стан оброблюваної поверхні, а також метод і умови нанесення.

  Сухий залишок

  ок. 3,5 %.

  Густина

  ок. 1,0 кг/л.

  Розбавлювач

  Вода

  Спосіб нанесення

  Наносити щіткою, пензлем або розпиленням. При розпиленні під високим тиском застосовувати сопло 0,018 "- 0,023".

  Час висихання при + 23ºС і відносній вологості 50%

  при + 23ºС і відносній вологості 50% Повне висихання не раніше, ніж через 5 часов.Время висихання збільшується в міру зниження температури і підвищення відносної вологості повітря.

  Колір

  Молочно-білий, після висихання безбарвний.

  Не допускати заморожування грунту! Грунт зберігати і транспортувати при температурі +5 ° С ... + 30 ºС в герметично закритій упаковці виробника. Термін зберігання - 24 місяці від дати виготовлення, зазначеної на упаковці.

  Зберігання

  Тара

  2 л, 5 л, 10 л.

  Нормативний документ

  ТУ В.2.7-24.3-2476322-002:2015

 • Умови при грунтуванні

  Оброблювана поверхня повинна бути сухою. Температура повітря, грунту і поверхні повинна бути в межах від + 5 ° С до + 28 ° С; відносна вологість повітря не більше 80%. Вологість оброблюваної поверхні не вище 4%. Не наносити грунт на мокру або невбираючі поверхню.

  Попередня підготовка

  Свіжу вапняно-цементну штукатурку обробляти не раніше ніж через 4 тижні, бетонні блоки – після одного опалювального сезону, зашпатльовані поверхні – через 1-5 діб залежно від товщини шару і умов нанесення. Оброблювана поверхня повинна бути міцною і сухою. Ретельно видалити всі відшаровуються покриття, очистити від бруду, пилу, плісняви, висолів, жирних плям. При необхідності вирівняти поверхню шпаклівкою, що підходить для даної поверхні. Після висихання відшліфувати, пил від шліфування видалити. Для захисту від цвілі і грибка рекомендується обробити поверхню засобом KOLORIT START BIOSTOP.

  Застосування

  Грунт ретельно перемішати перед застосуванням і періодично перемішувати під час використання. Наносити в один шар щіткою, пензлем або розпиленням методом “мокрий по мокрому” (2-3 проходу поспіль по мірі всмоктування, не допускаючи висихання). Після грунтування на поверхні не повинен з’являтися глянець. Поверхню можна фарбувати після повного її висихання, але не раніше, ніж через 5 годин після нанесення грунтовки.

  Очищення інструментів

  Після застосування промити водою або миючим засобом.

  Охорона праці

  Грунт є нетоксичним і пожежобезпечним. Проте, роботу слід виконувати обережно і ретельно, уникаючи зайвого, непотрібного зіткнення з матеріалом.На грунт є висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи.

  Охорона навколишнього середовища

  Не викидати у стоки, водойма або на грунт. Рідкі залишки передати в місце збору відходів. Порожню тару і сухі залишки можна утилізувати як будівельне сміття.

 • НАПИСАТИ ВІДГУК “GRUNT”

  Ваша e-mail адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *