GRUND K Фото № 1

GRUND K

certificate image
certificate image

Калькулятор витрат

 

* витрати продукту розраховується на один шар та залежить від типу вкриваємо поверхні

дгезійна ґрунтувальна фарба

Призначена для обробки та зміцнення цементно-вапняних, вапняних і гіпсових штукатурок, підготовленого бетону, гіпсокартону, МДФ, ДСП, ДВП і OSB перед нанесенням штукатурок, шпаклівок, в т. ч. декоративних, структурних фарб в середині та зовні приміщення.

Використовують для створення адгезійного шару перед нанесенням структурних матеріалів на фасади житлових, торговельних, промислових, складських та інших будівель, а також в середині приміщень. 

Можливо також використовувати як самостійне покриття для тимчасової консервації фасадних поверхонь в зимовий період.

 • Склад

  Водна дисперсія акрилатного сополімеру з мінеральними наповнювачами, пігментами і функціональними добавками.

  Витрата на 1 шар

  3-4 м2/л. Наносять в один шар.

  Сухий залишок

  Близько 61 %.

  Густина

  Близько ,5 кг/л.

  Розмір частинок

  Середньозернисті: клас S2 - ДСТУ EN 1062-1:2012, категорія b - ДСТУ EN 13300:2012

  Паропроникність

  Середня, клас V2 (ДСТУ EN 1062-1:2012).

  Розріджувач

  Вода.

  Спосіб нанесення

  Наносити пензлем, щіткою або валиком.

  Час висихання при температурі +23ºС і відносній вологості 50%

  Повне висихання не раніше, ніж через 5 годин. Час висихання збільшується по мірі зниження температури і підвищення відносної вологості повітря.

  Колір

  База АP – білий, колерується у світлі і пастельні кольори. Ґрунтувальна фарба колерується за каталогами Тіккуріла Симфонія, NCS, RAL та ін.

  Атмосферостійкість

  Висока у складі системи покриття. Обмежена при використанні у якості самостійного покриття (до 6 місяців).

  Термостійкість

  Готове покриття витримує вплив температур від -40 ºС до +80 ºС.

  Зберігання

  Не допускати заморожування! Ґрунтувальну фарбу зберігають за температури +5 ºС…+30 ºС в герметично закритій упаковці виробника. Термін зберігання – 24 місяці від дати виготовлення, зазначеної на упаковці.

  Тара

  4,5 л, 9 л.

 • Умови при нанесенні

  Поверхня повинна бути сухою і міцною. Температура повітря, матеріалу і поверхні повинна бути у межах від +5 оС до +28 оС; відносна вологість повітря не більше 80%. Вологість поверхні, що оброблюється не більше 4%. Не наносити матеріал на мокру або непоглинаючу поверхню

  Попередня підготовка

  Нові, свіжі поверхні на вапняно-цементній основі слід витримати перед нанесенням ґрунтувальної фарби протягом 4 тижнів. Бетонні блоки можна ґрунтувати після одного опалювального сезону. Оброблювана поверхня повинна бути міцною і сухою. Ретельно видалити покриття, що відшаровуються, очистити від пилу, бруду, висолів, масляних плям та інших речовин, що знижують адгезію. Крейдяну побілку і вапняну фарбу видалити, після чого промити поверхню водою. При необхідності вирівняти поверхню шпаклівкою, що підходить для даної поверхні. Після чого відшліфувати, пил від шліфування видалити. Для захисту від цвілі і грибів рекомендується обробити поверхню засобом KOLORIT BIOSTOP. Неміцні основи та поверхні з крейдуванням, а також поверхні з неоднорідною вбираючою здатністю слід зміцнити засобом KOLORIT STANDART GRUNT відповідно до інструкції із застосування.

  Виконання робіт

  Ґрунтувальну фарбу ретельно перемішати перед застосуванням і періодично помішувати під час застосування. Розводити не рекомендується. Ґрунтувальну фарбу наносять в один шар щіткою, пензлем або валиком рівномірно розподіляючи її по всій поверхні. Подальшу обробку проґрунтованої поверхні проводять не раніше ніж через 5 годин.

   

  Очищення інструментів

  Після застосування інструмент промити водою або миючим засобом.

  Охорона праці

  Ґрунтувальна фарба не містить легколетких органічних розчинників, є нетоксичною і пожежобезпечною. Проте, роботу слід виконувати обережно і ретельно, уникаючи зайвого, непотрібного контакту з матеріалом. На ґрунтувальну фарбу є висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи.

  Охорона довкілля

  Не виливати в каналізацію, водойми або ґрунт. Рідкі залишки передати до місця збору відходів. Порожню тару та сухі залишки можна утилізувати як будівельне сміття.

 • Ґрунтувальна фарба є нетоксичною і пожежобезпечною, не містить легколетких органічних розчинників, важких металів, фенолів, алкілфенолетоксилату і аміаку.

  Вміст VOC відповідає вимогам Директиви 2004/42/ЄС (підкатегорія g <30 г/л).

 • НАПИСАТИ ВІДГУК “GRUND K”

  Your email address will not be published. Required fields are marked *