ГАРДЕРОБНА – ЦЕ ТРЕНД

Давно минули ті часи, коли взуття, речі та аксесуари зберігали в скринях. Тепер для цього є окреме приміщення – гардеробна. Якщо ви слідуєте модним трендам в оформленні свого житла, в вашому домі неодмінно повинна бути гардеробна.

Не просто склад речей

Гардеробна потрібна не для того, щоб «завалити» її різними речами. Це гарна кімната, де акуратно зберігаються всі приналежності членів сім’ї: взуття, сукні, шуби, куртки, брюки, піджаки, головні убори і т.д. В ідеалі гардеробна являє собою впорядковану систему полиць, кошиків і стелажів.

Облаштування місця під сімейний гардероб – це не примха розпещених європейців і американців. Вже багато українських сімей переконалися в тому, що зручніше зберігати всі речі в одному місці. Без громіздких шаф спальні стають просторими, а всі речі знаходяться на видноті.

Де розмістити вбиральню?

У будь-якому будинку можна знайти місце для куточка, де зручно зберігати речі. Ви можете обладнати гардеробну в окремій кімнаті і доповнити її пуфиками, туалетним столиком, дзеркалом і іншими потрібними предметами.

Гардеробну можна розмістити прямо в спальні. Вона може бути відкритою або вбудованою. Перша виглядає як компактний металевий каркас, який складається з полиць і стійок-розпірок. Вона оснащена вільними пазами, що дозволяє змінювати планування вбиральні в разі потреби. Каркас можна переносити і встановлювати навіть на гіпсокартонних перегородках.

Відкрита гардеробна може бути панельною, тобто являти собою незакриту шафу, що займає всю стіну. Панельні гардеробні зазвичай дерев’яні і складаються з декількох відділів.

Вбудована вбиральня – це шафа-купе, в яку можна входити. Якщо встановлюєте гардеробну в спальні, подбайте, щоб вона відповідала інтер’єру приміщення.

Приміщення для речей можна оформити в таких стилях:

  • сучасному. В такому випадку ваша гардеробна повинна бути лаконічною і «легкою». Стіни і стелю в кімнаті можна прикрасити малюнками.
  • ретро. Для декорування стін знадобляться яскраві фарби і малюнки. Вибирайте старовинні на вигляд меблі. В якості базового предмета освітлення підійде кришталева люстра, а додатковими послужать торшер або настінний світильник.
  • Прованс. У такій вбиральні повинні переважати пастельні тони. Прикрасьте її настінними манекенами для прикрас, відповідними за стилем скриньками, статуетками, декоративними ширмами.

    Важливо: В облаштуванні вбиральні світло відіграє важливу роль. Освітлення повинне бути яскравим, тому віддавайте перевагу вбудованим стельовим світильникам.