«ЕФЕКТ ПШОНКИ». ЯК НЕ ПЕРЕБОРЩИТИ З ЗОЛОТИМ В ІНТЕР’ЄРІ

Блиск чистого золота в інтер’єрі – це тренд, за яким слідують провідні дизайнери зі світовим ім’ям. Цей колір є вишуканим доповненням стилю ар-деко, неокласики, бароко, мінімалізму і Скандинавії. Потерте, з рожевим і білим відливом – різноманітність золотистих акцентів в інтер’єрі відкриває величезні можливості для втілення оригінальних і розкішних ідей.

Головне – не переборщити з золотом в інтер’єрі. Уявіть: ви отримали запрошення на важливий захід, а перед виходом наділи на себе всі коштовності, які є в будинку, за принципом «чим більше, тим краще». За кого вас приймуть? За людину з відсутністю смаку. Це ж стосується і інтер’єру. Краще декорувати одну, але помітну річ.

Золотий дизайн різних кімнат квартири

Якщо вас не насторожують анекдоти про золотий унітаз і ви все-таки вирішили додати інтер’єру сонячне світіння, тоді дотримуйтесь кількох простих правил оформлення кімнат.

Вітальня. Золоті відтінки відбивають світло, тим самим збільшуючи простір. Цей колір з теплою гами, тому його не варто поєднувати з холодними відтінками. Стильно виглядає контрастна комбінація золотого і чорного.

Спальня. Сонячні тони використовують в декорі аксесуарів, люстр, рам для дзеркал і картин. Тандем білого і золотого відтінків в розпису стелі і стін виглядає ефектно і заворожуюче. Головним елементом інтер’єру спальні в сонячних відтінках є золоте постільна білизна.

Кухня.Щоб надати лиск приміщенню, в якому ви готуєте їжу і приймаєте гостей, не обов’язково фарбувати всі стіни і меблі в золотий колір, досить лише правильно розставити акценти. Це може бути кухонне начиння або елементи декору.

Ванна кімната. Тут золоту можна дати повну і нестримну волю. Якщо ви хочете створити розкішну ванну кімнату, тоді використовуйте поєднання чорного і золотого. Якщо ж ви віддаєте перевагу більш спокійній обстановці, розставте золоті акценти або використовуйте поєднання золотого з більш теплими відтінками.

 

3 поради з використання золота в залежності від стилю

  1. Ар-деко і класика зобов’язують до наявності золотих кольорів в інтер’єрі. Вони створюють атмосферу розкоші, елегантності і багатства. Але не перетворюйте квартиру в золоту клітку – всього повинно бути в міру.
  2. Сучасні лофти – це приміщення, виконані в індустріальному стилі, в інтер’єрі яких приймається використання потертого золота всіх відтінків міді або латуні. Елементами золотого декору можуть бути світильники, незвичайна фурнітура, масивні дзеркала або навіть елементи меблів.
  3. Етнічний інтер’єр – це ще одна можливість використання золота. Щоб не перетворити квартиру в палацові покої, використовуйте золото темних і приглушених відтінків. Це може бути світильник, ширма або золотистий текстиль.

Якщо вам до душі сонячні відтінки, але ви ще не готові до кардинальних змін, надайте блиск інтер’єру, використовуючи золотисті аксесуари і деталі (люстри, текстиль, посуд, дзеркала).