Дизайн проект «Квартиры – близнецы»

В кінці лютого в столичній студії Inlight журнал «Уютная квартира» провів дизайн-івент «Анатомія світу, кольори і форми» – зустріч-семінар для українських архітекторів та дизайнерів інтер’єрів.

Одним із спікерів івенту була Ольга Женевська – приватний дизайнер і телеведуча. Ольга представила перший мультибрендовий і мультиплатформенний проект в колаборації з медіа-компанією «Едіпресс Україна» – Дизайн проект «Квартири близнюки», одним з партнерів якого стала компанія «Фарби Колорит».

Дизайнер поділилася цікавими Лайфхак в облаштуванні квартир і показала, як можна стильно і ефектно перетворити інтер’єр двох квартир-близнюків, оформивши його в різних стилях.

Спочатку дві квартири, якими їх власники попросили зайнятися дизайнера, були схожі, як дві краплі води. Але після перепланування і ремонту кожна знайшла свою індивідуальність: з легкої руки дизайнера дві ідентичні квартири перетворилися в унікальне красиве простір. Перша квартира оформлена в дуже популярному зараз скандинавському стилі, а інтер’єр другий – в більш стриманому і елегантному американському дусі.

Для оформлення інтер’єру в обох квартирах були застосовані фарби Kolorit. Ідеальну білизну і візуальну піднесеність стелях надала фарба Family , Стіни в основній кімнаті обох квартир – кухня-вітальня – оформлені шелковісто-матовой фарбою Dynasty з протівоплесневимі компонентом, яка відмінно миється, не залишаючи розлучень, що надзвичайно важливо для таких типів приміщень, де зазвичай збирається вся родина для спільного проведення часу.

ДИЗАЙН ПРОЕКТ «КВАРТИРЫ – БЛИЗНЕЦЫ» - фото
ДИЗАЙН ПРОЕКТ «КВАРТИРЫ – БЛИЗНЕЦЫ» - фото

В оформленні інтер’єру дизайнер сміливо працювала з кольором, вибираючи яскраві, насичені відтінки, а також застосовувала цікаві декоративні ефекти. Так, в дитячій кімнаті квартири в Скандинавському стилі центральне місце відведено стіні, оформленої динамічним геометричним малюнком.

ДИЗАЙН ПРОЕКТ «КВАРТИРЫ – БЛИЗНЕЦЫ» - фото

Спальня в цій квартирі виконана в глибоких спокійних відтінках, стіна біля ліжка оформлена в техніці градієнт, що надає кімнаті неймовірного затишку.

ДИЗАЙН ПРОЕКТ «КВАРТИРЫ – БЛИЗНЕЦЫ» - фото

У спальні в американському дусі, Ольга створила класичний орнамент на одній зі стін, інші пофарбувала в бірюзовий відтінок, який добре поєднується з узголів’ям ліжка, темними меблями і світлими дверима.

ДИЗАЙН ПРОЕКТ «КВАРТИРЫ – БЛИЗНЕЦЫ» - фото

За підсумками проекту за підтримки компаній-партнерів Hörmann-UA, ЮСК Україна, Легранд Україна, Фарби Колорит, БСХ Побутова Техніка, BLANCO, Blest, Maestro Kitchen був знятий фільм, що розповідає про перетворення квартир-близнюків.