ДИЗАЙН-ПІКНІК ВІД ЖУРНАЛУ «УЮТНАЯ КВАРТИРА»

19 червня в Гольф Центрі м. Києва відбувся дизайн-пікнік від журналу «Уютная квартира»! В оточенні початківців і досвідчених дизайнерів і архітекторів говорили про тонкощі дизайнерських рішень, планування і зонування житла, ділилися професійним досвідом і лайфхаками облаштування простору. Захід зібрав більше 140 майстрів дизайнерського ремесла.

Дизайн-пикник от журнала «Уютная квартира»-фото-1 Дизайн-пикник от журнала «Уютная квартира»-фото-2

Експерти декору та дизайну поділилися своїм досвідом, аналізуючи помилки під час ремонту квартир, також відкрили свої секрети декораторського майстерства.

Серед спікерів заходу – гуру дизайну: засновник дизайн-студії Vikkihome та головний редактор журналу «Уютна квартира»: Вікторія Лопатіна та засновник модного дому: Вікторія Гресь.

Дизайн-пикник от журнала «Уютная квартира»-фото-3 Дизайн-пикник от журнала «Уютная квартира»-фото-4

Компанія «Фарби Колорит» виступила партнером заходу, демонструючи лайфхак для гостей: використання одного з технічних засобів художнього мистецтва – аерографія за допомогою побутових фарб. Професіональні художники на декоративній зоні за допомогою аерографа (діаметр сопла 3мм), створили картину фарбою ТМ Kolorit – Legenda.

Приємною несподіванкою для всіх присутніх і художників стала легкість розпилення матеріалу на поверхню та відсутність включень і запаху, що свідчить про високу якість продукції ТМ Kolorit.

Дизайн-пикник от журнала «Уютная квартира»-фото-5

Сьогодні аерографію застосовують для створення настінної картини, розпису сувенірної продукції, іграшок, посуду та тп. Завдяки тонкому шару фарби та можливості плавного розпилення її на поверхні можна досягти неперевершених декоративних ефектів, таких як плавні переходи кольору, об’ємність, фотографічна реальність отриманого зображення, імітація грубої текстури при ідеальній гладкості поверхні.

Від компанії «Фарби Колорит» були розібрані цінні подарунки – сертифікати на 1000 грн для здійснення покупок в мережі магазинів Color Studio Tikkurila, а також каталоги кольорів «Відчуй колір». А організатори відзначили нас як надійного партнера заходу.

Дизайн-пикник от журнала «Уютная квартира»-фото-6 Дизайн-пикник от журнала «Уютная квартира»-фото-7
Дизайн-пикник от журнала «Уютная квартира»-фото-8