ДИЗАЙН ІНТЕР’ЄРУ В БІЛОМУ КОЛЬОРІ

Білий колір – універсальна основа для оформлення кімнати. Це ідеальний тон, який відмінно поєднується з більшістю стилів. З його допомогою ви можете відтворити різні види інтер’єру – від лаконічного мінімалізму до розкішного бароко.

Використання білого кольору в дизайні приміщення візуально збільшує простір, додає чіткість і легкість лініях. Але він не повинен домінувати – занадто світла кімната буде здаватися незатишній і холодною.

Інтер'єр в білому кольорі

БІЛИМ ПО БІЛОМУ:ПРАВИЛА ПОЄДНАННЯ

Існує безліч відтінків білого:від снігового до кольору топленого молока. Кожен з них візуально додає інтер’єру свіжість і відчуття чистоти.

Якщо ви хочете:

● створити теплу і затишну атмосферу в домі, поєднуйте білі тони з відтінками кави, дерева і теракоти. Доречним буде використання натуральних матеріалів – дерева і тканини;

● втілити класичний інтер’єр, ідеальним поєднанням буде чорне + біле. Але контрастне поєднання може змусити вас відчути себе некомфортно через його надмірну суворість. Щоб цього не сталося, вибирайте для монохромних комбінацій яскраві деталі. Вони додадуть йому динаміку і акцентують увагу на предметах декору.

Цікавим рішенням стане використання кольорових джерел світла. Але при цьому будьте обережні:жовті лампи створять занадто теплу гаму інтер’єру, і ефект білої кімнати зникне.

Дизайн спальні в білому

ЩО ПОТРІБНО ВРАХОВУВАТИ В «БІЛОМУ» ДИЗАЙНІ

Велике значення мають комбінації різних фактур і матеріалів. Поєднання гладких і шорстких, матових і глянсових поверхонь допоможуть правильно розставити акценти в приміщенні.

Пам’ятайте, що домінуючий білий колір підсилює світловідбиваючий ефект. Помітні навіть незначні зміни в освітленні. Залежно від підсвічування, інтер’єр може стати холодним, м’яким або сліпучим. Крім того, буде видно будь-які нерівності і забруднюватись. Білі поверхні складно очистити від забруднень, тому слід заздалегідь подбати про якість використовуваних матеріалів. Інтер’єрна фарба повинна бути стійкою до миття і механічного стирання.

Цими властивостями володіє латексна фарба FAMILI від українського виробника – торгової марки KOLORIT.

Вона гіпоалергенна, не містить важких металів, фенолів і аміак . Фарбу легко нанести валиком, пензлем або розпиленням. В якості розчинника можна використовувати звичайну воду.

совршенно матова ступінь блиску FAMILI і можливість професійної тонування дозволять створити інтер’єр вашої мрії!