ЩО МОЖНА ФАРБУВАТИ ФАСАДНОЮ ФАРБОЮ

Фасадна фарба високої якості не вигорає на сонці, не відшаровується і не забруднюється. Підібравши якісний продукт і підготувавши підставу фарбується за всіма правилами, стіни будинку протягом довгих років будуть виглядати відмінно, ніби їх тільки недавно пофарбували.

Пофарбований фасад може досить довго виглядати свіжо і чисто. Якщо стіни все-таки забруднилися, їх повинно бути легко очистити, ці фактори характеризують високу якість фарби. Фасадна фарба повинна бути оптимальної густоти,щоб не стікати з валика і не бути занадто густою і відповідно важкої для нанесення. Високоякісна фасадна фарба може коштувати відносно дорого в порівнянні з іншими фарбами.

Фарбування фасадів не так просто, як здається, можливо, навіть буде потрібно наймати майстрів для фарбування, навіть якщо ви самостійно пофарбували всі стіни, підлоги і стелі всередині приміщень.

Фасадная краска

КРИТЕРІЇ ВИБОРУ

Якщо будинок розташований на вулиці з інтенсивним рухом або біля промислової зони, потрібна фасадна фарба, стійка до забруднень, така, на якій бруд не буде вбиратися в стіни, а просто затримуватися на поверхні і її можна буде легко видалити звичайною водою (дощем).

 ОЧИЩЕННЯ ПОВЕРХНІ І ГРУНТОВКА.

Щоб фарба правильно лягла, слід добре підготувати підставу для фарбування. Для початку слід очистити поверхню (до речі, вона повинна бути міцною і щільною)  та заґрунтувати її високоякісної грунтовкою. Вид грунтовки слід підібрати за типом фарби, якою буде фарбуватися фасад. Зазвичай вона безбарвна,також може бути білого кольору. Грунтовка підвищить адгезію фарби.

 

Між обштукатурюванням стіни і її фарбуванням необхідно час, щоб стіни повністю висохли. Зазвичай на це потрібно близько місяця. Якщо пофарбувати раніше, то можна не отримати гарний однорідний колір.

СТАРА ФАРБА.

Дом покрашенный фасадной краской Перед роботою слід обов’язково з особливою ретельністю перевірити стару фарбу на отслаіваемость і пухирчастість. Якщо стара фарба відшаровується, її обов’язково потрібно видалити, після чого вже можна наносити ґрунтовку. Якщо ж стара фарба знаходиться ще у відмінному стані, її навіть не потрібно гарантувати -просто добре промити водою і дочекатися її повного висихання.

Підготовлену поверхню потрібно покрити фасадною фарбою в два слоя.Обязательно слід підібрати фарбу по типу розчинника і сполучного, адже неправильне поєднання може стати причиною лущення і відшарування фарби вже через невеликий період часу.

 

Фасадна фарба може бути різного типу в залежності від її основи: воднодісперсіонной (вінілової, акрилової, силіконової), мінеральної (вапняної, силікатної, цементної).

Пам’ятайте, що фасадну фарбу слід не тільки ретельно вибирати, але і дбайливо зберігати. Бережіть фарбу від морозів. Температура, де зберігається фарба, не повинна бути нижче 5 ° C,також захищайте фарбу і від впливу сонця.