ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ «ФАРБИ КОЛОРИТ» У ТЕЛЕПРОЕКТІ “МАЙСТРИ РЕМОНТУ”

Матеріали компанії «Барви Колорит» були обрані для реалізації дизайн проекту в програмі «Майстри ремонту», який транслюється щосуботи на «5 каналі».

У черговому випуску програми «Майстри ремонту» перед дизайнером було поставлено складне завдання – створити функціональну кухню в малогабаритному просторі. Крім того, вікна кухні виходять на північну сторону, а для молодої і романтичною господині хотілося створити світлу і теплу атмосферу. Тому для реалізації проекту дизайнер Ольга Женевська знайшла нові колірні і фактурні рішення для обробки приміщення.

Ольга віддала перевагу матеріалам компанії Фарби Колорит – для фарбування стін використовувалася зовсім матова, стійка до миття латексна фарба для внутрішніх робіт Kolorit Legenda. Для обробки мобільного панелі – віск для дерев’яних поверхонь Nostalgia Wood Wax, що містить натуральні компоненти, які просочують волокна і захищають дерево від води і бруду.

При плануванні ремонту кухні малих розмірів білий колір обробки і меблювання – оптимальний варіант створення візуального розширення простору і світлого, чистого образу приміщення. Для того щоб підкреслити білосніжну ідилію і привнести відчуття свіжості в інтер’єр, акцентним був обраний зелений колір.

Кухня вийшла дуже затишною, стильною та функціональною.