БУДІВНИЦТВО МОНАСТИРЯ В С. Зарічово, Перечинського р-НУ З професійних продуктів ВІД ТМ KOLORIT І FARBMANN

Жіночий монастир в селі Зарічово Перечинського району – унікальна святиня. Вона досить молода: її побудували кілька років тому. Храм називають форпостом православної віри в Ужанської долини. Ідея православного храму в Зарічово виношувалася давно. Але реалізувати її вдалося лише нещодавно. У 2007 році було отримано благословення єпископа Ужгородського і Мукачівського, і почалося будівництво храму на честь Святої рівноапостольної Марії Магдалини Мукачівської єпархії Української православної церкви. У 2010 році в ньому стали працювати перші священики, і в той же рік була проведена служба, виконавець робіт Мицик Павло. У грудні того ж року він був відкритий офіційно, а перед цим, в серпні, архієпископ Феодор присвятив першу черницю – ігуменю Варвару. Будівництво триває досі, в тому числі будується фундамент майбутнього житлового комплексу для служителів храму.

Створювати красу і велич храму майстрам допомагають продукти ТМ Kolorit і Farbmann. Для фарбування фасаду була використана акрилатна фарба Fasilit білого кольору, нетоксична і пожежобезпечна, не містить шкідливих речовин з складі, колеруется по каталогам “Тіккуріла Фасад”. Попередньо стіни оброблені силіконовим грунтом для зовнішніх робіт Farbmann Grund, який глибоко проникає і зміцнює поверхню, забезпечуючи довготривалий захист і надає водовідштовхувальні властивості, підвищує атмосферостійкість покриття, знижує витрату фарби. Рекомендується використовувати перед фарбуванням фасадними фарбами Kolorit Fasilit.

У декоруванні цоколя храму застосували структурний покриття «баранчик», скористалися продуктом Kolorit Standart B (колір білий), який утворює покриття, стійке до агресивних кліматичних впливів і промисловим забрудненням повітря.

Ремонтно-будівельні роботи православного храму ще тривають, але сподіваємося, що незабаром парафіяни зможуть відвідувати Святиню.