Kolorit BETON K Фото № 1

Kolorit BETON K

Калькулятор витрат

 

* витрати продукту розраховується на один шар та залежить від типу вкриваємо поверхні

Адгезійна ґрунтувальна фарба для складних поверхонь

Призначена для обробки бетонних та цементно-вапняних поверхонь, керамічної плитки, скла, пластику, скловолокна, а також гіпсових штукатурок, гіпсокартону, МДФ, ДСП, ДВП і OSB перед нанесенням вирівнюючих та клеючих сумішей всередині та зовні приміщень.

Підходить для облицювання методом «плитка по плитці» та створення адгезійного шару на поверхнях що були пофарбовані алкідною фарбою або фарбою кислотного затвердіння.

Використовують для створення адгезійного шару на складних поверхнях перед нанесенням важких штукатурок, клеючих сумішей та структурних матеріалів.

 • Склад

  Водна дисперсія сіланмодифікованого акрилового сополімеру, мінеральні наповнювачі, пігменти і функціональні добавки. В складі використовується сировина виробництва ЄС, Великобританії та Швейцарії.

  Витрата на 1 шар

  250 – 450 г/м2 (3-4 м2/л). Наносять в один шар.

  Сухий залишок

  Близько 66 %.

  Густина

  Близько 1,4 кг/л.

  Адгезія

  Не менше 1,5 МПа (керамічна поверхня, EN 4624)

  Розмір частинок

  Середньозернисті: клас S2 - ДСТУ EN 1062-1:2012, категорія b - ДСТУ EN 13300:2012.

  Паропроникність

  Середня, клас V2 (ДСТУ EN 1062-1:2012).

  Розбавлювач

  Вода.

  Спосіб нанесення

  Підходить для нанесення валиком, пензлем або щіткою.

  Час висихання при температурі +23ºС і відносній вологості 50%

  Повне висихання не раніше, ніж через 5 годин. Час висихання збільшується по мірі зниження температури і підвищення відносної вологості повітря.

  Колір

  Світло-сірий.

  Атмосферостійкість

  Визначається атмосферостійкістю фінішного покриття. Входить у склад системи покриття.

  Термостійкість

  Готове покриття витримує вплив температур від -40ºС до +80ºС.

  Зберігання

  Не допускати заморожування! Ґрунтувальну фарбу зберігають за температури +5ºС…+30ºС в герметично закритій упаковці виробника. Термін зберігання – 24 місяці від дати виготовлення, зазначеної на упаковці.

  Тара

  1,4 кг; 4,0 кг; 7,0 кг; 14,0 кг.

 • Умови при нанесенні

  Поверхня повинна бути сухою і міцною. Температура повітря, матеріалу і поверхні повинна бути у межах від +5оС до +28оС; відносна вологість повітря не більше 80%. Вологість поверхні, що обробляється не більше 4%. Не наносити матеріал на мокру або непоглинаючу поверхню.

  Попередня підготовка

  Нові, свіжі поверхні на вапняно-цементній основі слід витримати перед нанесенням ґрунтувальної фарби протягом 4 тижнів. Бетонні блоки можна ґрунтувати після одного опалювального сезону. Оброблювана поверхня повинна бути міцною і сухою. Ретельно видалити покриття, що відшаровуються, очистити від пилу, бруду, висолів, масляних плям та інших речовин, що знижують адгезію. Крейдяну побілку і вапняну фарбу видалити, після чого промити поверхню водою. При необхідності вирівняти поверхню шпаклівкою, що підходить для даної поверхні. Після чого відшліфувати, пил від шліфування видалити. Для захисту від цвілі і грибів рекомендується обробити поверхню засобом Kolorit Biostop.
  Неміцні основи та поверхні з крейдуванням, а також поверхні з неоднорідною вбираючою здатністю слід зміцнити засобом Kolorit STANDART G відповідно до інструкції із застосування.

  Виконання робіт

  Ґрунтувальну фарбу ретельно перемішати перед застосуванням і періодично помішувати під час застосування. Розводити не рекомендується. Ґрунтувальну фарбу наносять в один шар щіткою, пензлем або валиком рівномірно розподіляючи її по всій поверхні. Подальшу обробку проґрунтованої поверхні проводять не раніше ніж через 5 годин.

  Очищення інструментів

  Після застосування інструмент промити водою або миючим засобом.

  Охорона праці

  Ґрунтувальна фарба не містить легколетких органічних розчинників, є нетоксичною і пожежобезпечною. Проте, роботу слід виконувати обережно і ретельно, уникаючи зайвого, непотрібного контакту з матеріалом. На ґрунтувальну фарбу є висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи.

  Охорона довкілля

  Не виливати в каналізацію, водойми або на ґрунт. Рідкі залишки передати до місця збору відходів. Порожню тару та сухі залишки можна утилізувати як будівельне сміття.

 • Ґрунтувальна фарба не містить легколетких органічних розчинників, важких металів, фенолів, алкілфенолетоксилату і аміаку.

  Граничній вміст VOC для цієї продукції 140 г/л: підкатегорія А/9 - Технічний Регламент 1394 (subcategory A/i - Directive 2004/42/СЕ).

 • НАПИСАТИ ВІДГУК “Kolorit BETON K”

  Your email address will not be published. Required fields are marked *