7 ЛАЙФХАКІВ ПРИ РОБОТІ З ФАРБОЮ

Кожна людина рано чи пізно стикається з ремонтними роботами, будь то фарбування однієї стіни або ж це капітальне перевтілення старого приміщення в абсолютно нове бачення або життя. По ходу змін виникає маса дрібних і глобальних питань. Наприклад, що робити, коли закінчився малярський скотч, як правильно зберігати кисті, або правильне технологічне використання аерозольних фарб.

1. ЗАКІНЧИВСЯ МАЛЯРСЬКИЙ СКОТЧ НЕ БІДА, ГАЗЕТА ПІД РУКОЮ ЗАВЖДИ

Ситуації, коли в самий розпал ремонту закінчується малярський скотч, знайомі кожному. Якщо немає часу на пошуки нового скотча, допоможе старий «дідівський» спосіб, захисту Ваших вікон від фарби, скористайтеся газетою. Додайте на стеклах вікон, змочену газету, і сміливо продовжуйте працювати. Після закінчень роботи, зніміть газетну наклейку, вікна будуть чистими.

Газета при фарбуванні

2. ЦИБУЛЯ – ВИДАЛИТЬ НЕПРИЄМНИЙ ЗАПАХ ФАРБИ

Світ лакофарбових матеріалів ступив далеко вперед, але все одно існують такі фарби, які залишають не зовсім приємний запах, а також згубно впливають на дихальну систему людини. Щоб убезпечити себе і усунути запах використовуйте сиру цибулю. Розріжте його навпіл і покладіть біля стіни. Через кілька годин від отруйних ароматів не залишиться і сліду.

Цибуля

3. ПРАВИЛЬНЕ ЗБЕРІГАННЯ ВАЛИКА

Безумовно, інструменти потрібно завжди тримати в належному вигляді. Якщо Вам належить наносити другий шар фарби, а мити валик немає часу, можна скористатися упаковкою від чіпсів Pringles або будь-який інший коробкою циліндричної форми, яка є під рукою. У такому упакованому вигляді валик може зберігатися пару днів, не висихаючи.

Зберігання валика

4. ЯК ПРОСТО ВІДМИТИ КИСТІ ВІД ФАРБИ

Винний оцет поверне життя навіть старої засохлої кисті, завдяки замочуванню в гарячому вигляді на 30 хвилин. Потім необхідно промити кисті в проточній воді.

Відмивання фарби оцетом

5. ЯК АКУРАТНО ЗНЯТИ НАДЛИШКИ ФАРБИ З КИСТІ

Якщо ви набираєте фарбу на кисть прямо з банки, то, як правило, знімаєте надлишки фарби об стінки банки. В результаті фарба стікає на підлогу і бруднить все навколо. Допоможе уникнути це, надіта на банку гумка для грошей.

Гумка для зняття надлишків фарби

6.ОЛИВКОВА ОЛІЯ, ПЕРШИЙ ПОМІЧНИК ВІД ПЛЯМ ФАРБИ

Кожен третій стикається з проблемою видалення крапель фарби з взуття або рук. Оливкова олія швидко допоможе Вам у цій ситуації, не несучи за собою ніяких шкідливих впливів ні на шкіру рук, ні на взуття і одяг.

Оливкова олія від плям фарби

7. ЗАХИСТ ГВИНТІВ І ПЕТЕЛЬ

Якщо в процесі фарбування дерев’яних поверхонь Ви прийняли рішення не фарбувати гвинти і / або дерев’яні петлі, тоді для їх захисту Вам знадобитися звичайний вазелін. Перед фарбуванням досить змастити їх.
Пам’ятайте, за допомогою маленької забарвлення можна легко перетворити свій будинок в свій маленький світ, створивши в ньому індивідуальну атмосферу.

Вазелін для захисту гвинтів від фарби