Kolorit Legenda — глибокомат" /> Kolorit Legenda — глибокомат" /> Kolorit Legenda — глибокомат" />
Пошук
Расписание
Тема
коли
Де
Деталі заходу
Сейчас запнятий нет
(Русский) Оставляйте свои контактные данные и мы обязательно Вас пригласим на ближайщий мастер-класс!

foto
foto
foto

Акція на інтер'єрні бестселери від Kolorit

Тільки з 1.12 2022 по 31.12.2022 -30% на улюблені інтер'єрні фарби!

Kolorit Legenda — глибокоматова фарба, за допомогою якої створюються ідеально гладкі покриття. Рівні стають бездоганними, а фактурні виразнішими. Ви ще встигаєте зробити ремонт у вітальні чи спальні до Нового року. Безпечна та гіпоалергенна Kolorit Legenda підійде для цього найкраще.

Kolorit Idol — спеціальна матова фарба з особливою стійкістю до миття і протиплісневим компонентом, який запобігає появі плісняви і грибку. Завдяки цим характеристикам, гіпоаллергенності і екологічності Kolorit Idol підходить для фарбування стін в кухнях, ванних і приміщеннях, де потрібна підвищена стійкість до миття та зносу.

Kolorit History — напівматова фінішна фарба з протипліснявим компонентом. Він захистить стіни від грибка і плісняви, а стійкість до миття дозволить щодня мити і дезінфікувати поверхню, не пошкоджуючи її. Kolorit History гіпоалергенна, екологічна та підходить для приміщень з високим експлуатаційним навантаженням.

Ви можете придбати акційні продукти у всіх точках продажу

Залишились питання? Поставте їх за номером гарячої лінії 0 800 508 908.

foto

Фарба Kolorit Idol

Поєднує всі необхідні властивості для стильного інтер'єру у вологих кімнатах: матова ступінь блиску, особлива стійкість до миття і протиплісневий компонент - він запобігає появі плісняви і грибку. Завдяки цим характеристикам, гіпоаллергенності і екологічності Kolorit Idol підходить для фарбування стін в кухнях, ванних і приміщеннях, де потрібна підвищена стійкість до миття та зносу.

Стікер-тести Color Sample