Поиск
Расписание
Тема
когда
Где
Детали мероприятия
Сейчас запнятий нет
(Русский) Оставляйте свои контактные данные и мы обязательно Вас пригласим на ближайщий мастер-класс!
foto

Ми виявили неправомірне використання торговельної марки Kolorit на вивісках магазинів за наступними адресами: м. Дніпро, вул. Шмідта, буд. 4а, салон "DECORATOR" м. Кам’янське, проспект Свободи, буд. 12, магазин "Ліверпуль" 2 поверх.

Також порушниками без нашого дозволу використовується торговельна марки Kolorit в доменному імені kolorit-decor.com.ua та на веб-сайтах http://kolorit-decor.com.ua, https://www.instagram.com/kolorit_decor/, https://www.facebook.com/koloritdecor/.

Звертаємо Вашу увагу, що єдиним офіційним власником торговельної марки Kolorit є ТОВ «Фарби Колорит», жодних дозволів на використання цієї торговельної марки наша компанія порушникам не надавала, а також вони не входять до числа партнерів нашої Компанії та дистриб’юторів продукції Kolorit та з ними відсутні будь-які господарські взаємовідносини.

При придбанні продукції за вказаними адресами, Ви ризикуєте придбати продукцію, яка не відповідатиме стандартам якості нашої компанії.

Ми активно протидіємо порушенню прав інтелектуальної власності та на даний момент звернулися до суду за захистом своїх порушених прав.

Дякуємо, що обираєте нашу компанію!

Викраси Color Sample