Пошук
Расписание
Тема
коли
Де
Деталі заходу
Сейчас запнятий нет
(Русский) Оставляйте свои контактные данные и мы обязательно Вас пригласим на ближайщий мастер-класс!
foto

Досить часто під час проведення будівельних робіт, процесу грунтування поверхні приділяють недостатньо уваги, часто вважаючи його необгрунтованої тратою фізичних і матеріальних ресурсів. Але не варто забувати, що використання грунтовки багато в чому визначає довговічність експлуатації декоративних покриттів і якість ремонту в цілому.

Грунтовки призначені для двох основних цілей: зміцнення оброблюваної поверхні і поліпшення її адгезійних властивостей. Попереднє використання певних видів грунтовки значно підвищує такі важливі показники, як водостійкість і лугостійкість поверхонь. Тому перед укладанням плитки, оштукатурюванням стін, поклейка шпалер або нанесенням фарби незайвим буде простежити за ретельною підготовкою поверхні до початку ремонтних робіт.

Як правильно підібрати грунтовку?

Ще зовсім недавно грунтовка володіла досить універсальними властивостями, так би мовити, на всі випадки життя. На сьогоднішній день виробники будівельних матеріалів розширили асортимент даної продукції, тим самим поставивши покупця перед непростим вибором. Сухі або вже готові до використання, акрилові, мінеральні, алкідні – спектр настільки великий, що підібрати оптимальний вид грунтовки для певної поверхні часом досить складно.
При виборі грунтовки важливо розуміти, які саме характеристики цього будматеріалу є для Вас пріоритетними: зміцнення або адгезія. А може і те, і інше.
Найбільшою популярністю користуються універсальні грунтовки. Вони являють собою склад глибокого проникнення і об’єднують в собі характеристики універсальних і адгезійних різновидів грунтовок. Глибина проникнення 8-10 см забезпечує ущільнення підстави, а спеціальна плівка, що утворюється на його поверхні, перешкоджає небажаному паркану вологи і покращує зчіплюваність з подальшим покриттям. Грунтовки цього класу найчастіше застосовують для всього ремонту невеликих приміщень. У випадках, коли застосування універсальної грунтовки недостатньо, використовують спеціальні склади, з урахуванням фізичних властивостей поверхні і її стану.
Зміцнюють грунтовки рекомендовано застосовувати до поверхонь з високими показниками нерівності, пористості і пухкості. Дія цього різновиду грунтовок направлено на зміцнення поверхні стін, стель і підлогового підстави. Проникаючи вглиб підстави на 2-3 см, грунтовка додатково зміцнює поверхню, підвищуючи її водостійкість.
Для рівних і щільних поверхонь краще використовувати адгезійні грунтовки для бетону. Виходячи з назви, основною функцією цього виду грунтовки є забезпечення надійного зчеплення оброблюваної поверхні з майбутнім декоративним покриттям. Такі грунтовки застосовують для внутрішніх і зовнішніх робіт з щільними, не вбирає вологу монолітних бетонних і залізобетонних підставами, з метою надання їм шорсткою, контактної поверхні.
Фахівці рекомендують гарантувати не тільки бетонні поверхні стель, стін і підлогових підстав, але та оздоблювальні матеріали перед подальшою обробкою, наприклад, штукатурку перед обклеюванням шпалерами або покриттям фасадною фарбою. У цьому випадку відмінно підійдуть грунтовки глибокого проникнення.
Інструкція по застосуванню грунтовки часто розміщена на упаковці і містить в собі інформацію про оптимальний витраті складу на квадратний метр поверхні, а також опис рекомендованого виду самої поверхні.
Наносять ґрунтовку пензлем, малярським валиком або звичайним шпателем.
Стікер-тести